חדשות הקריות- פלטפורמה לפרסום מודעות אבל


בן משפחתכם היקר שהתגורר במהלך חייו בקרית ביאליק נפטר, ואתם מתלבטים לגבי הפלטפורמה המתאימה לפרסום מודעות אבל? מאמר זה יסייע לכם לקבל הכרעה, על מנת שתוכלו להמשיך להשלים את יתר ההכנות הדרושות לכם לקראת ההלוויה.

למה חדשות הקריות הוא אופציה טובה לפרסום מודעות אבל?

מודעות אבל נהוג לתלות בסמוך לביתו של הנפטר, וליד אזורים נוספים בהם פעל ובילה במהלך חייו, כמו בסמוך למקום עבודתו או למרכז היום אותו נהג לפקוד. בנוסף, רבים נוהגים לפרסם מודעות אבל במקומונים, בעיתונות היומית ובאינטרנט. במידה והתקציב העומד לרשותכם אינו רב, אך אתם בכל זאת רוצים שכמה שיותר מקרב מכריו וחבריו של המנוח יעודכנו בדבר מותו – פרסום מודעות אבל בחדשות הקריות הוא אופציה הולמת עבורכם. חדשות הקריות הוא אחד מהמקומונים הנפוצים ביותר בחמש הקריות, והוא מחולק ל-200 אלף קוראים בדיוור ישיר. בשל תפוצתו הרחבה, הרי שהמקומון מגיע כמעט לכל תושב באזור. בהנחה שמרבית קוראי העיתון מכירים את הנפטר, רבים מהם וודאי ירגישו צורך לפקוד את טקס ההלוויה או להשתתף בצער בני משפחתו האבלים. במילים אחרות, פרסום מודעות אבל בחדשות הקריות הוא דרך אפקטיבית לפלח את קהל היעד אליו אמורה להגיע המודעה, ולמקד בו בלבד את מאמצי הפרסום.

 

האם כדאי לי לפנות לחברת פרסום מודעות או לעשות זאת בעצמי?

שכירת שירותיה של חברת פרסום מודעות היא דרך נהדרת לחסוך זמן והתעסקויות שוליות, כך שניתן יהיה להתרכז ולהתמקד באבל ובכאב ללא הסחות דעות מיותרות. חברת פרסום מודעות תדאג לבצע את כל הדרוש מא' ועד ת', עד שמודעת האבל תפורסם במקומון הרצוי, וכך שהמודעה תבלוט, תיראה ותקבל נוכחות יפה על גבי הדף במקומון.