ידיעות נתניה כפלטפורמה של פרסום מודעות אבל


על אף שלא מדובר במצווה, במנהג דתי-תרבותי או בחובה הלכתית, מרבית הישראליים מפרסמים מודעת אבל על מות בן משפחתם היקר באחד מהעיתונים או המקומונים הגדולים. על החשיבות של פרסום מודעות אבל בעיתון, ועל הקשר של "ידיעות נתניה" לכל זה במאמר שלפניכם.

 מדוע פרסום מודעת אבל בעיתון היא נפוצה כל כך?

מותו של בן משפחה יקר, בין אם הוא פתאומי ובין אם לא, הוא רגע קשה, עצוב וכואב מנשוא.
בתוך כל בליל הרגשות הללו, שאופפים את בני המשפחה של הנפטר, עליהם להתפנות לארגון טקס ההלוויה, היערכות שכוללת לא מעט משימות. אחת המטלות החשובות ביותר היא יידוע חברים, בני משפחה מהמעגל הרחוק, מכרים וקרובים אחרים בדבר מותו של המנוח, כדי שהללו יוכלו לחלוק לו כבוד אחרון ו/או לפקוד את מקום השבעה כדי להשתתף בצער המשפחה. מעצם תפקידו הפונקציונאלי של כל עיתון להעביר מידע מהימן וענייני לציבור, ונוכח הפיכתו לגורם מעצב בתרבות האנושית בכלל ובישראל בפרט – פרסום מודעת אבל בעיתון הוא דרך אפקטיבית ליידע את הציבור במותו של הנפטר. קרוביו של בן משפחה אהוב, שהתגורר מרבית שנות חייו בנתניה, וודאי יעדיפו לפרסם את מודעת האבל ב"ידיעות נתניה", שהוא מקומון המופץ מידי שבוע בנתניה ובסביבתה. התפוצה הרחבה של המקומון, והעובדה כי הוא חינמי, מאפשרת הגעתו אל ידיו של כמעט כל תושב בנתניה, כך שכל מי שהכיר את המנוח או התוודע אל בני משפחתו יוכל להשתתף בצערם על מות אהובם. 

 

כיצד לעשות את זה?

פרסום מודעת אבל הוא פשוט, והוא מצריך יצירת קשר עם חברה המתמחה בפרסום מודעות. בעבור התשלום שתדרוש החברה, היא תדאג לכך שמודעת האבל תנוסח ותפורסם במקומון הרצוי.