כיצד לפרסם מודעות מכרז במקומון ידיעות חולון


על התכלית של פרסום מודעות מכרז

חוק חובת המכרזים משנת 1992 מחייב עיריות, משרדי ממשלה, גופים ציבוריים וסטאטוטוריים לפתוח מכרז להצעות לפני כריתת חוזה בין יוזם המכרז לבין המשתתפים בו על רקע העסקת עובד, רכישת מוצר, שירות או נכס, מכירת נכס או רכישתו.

 

היכן מתפרסמות בדרך כלל מודעות מכרז, ומתי רלוונטי לפרסם בידיעות חולון?

אל הקונטקסט הזה נכנסות מודעות מכרז, שמתפרסמות במדיות השונות, ושמטרתן היא למעשה ליידע את הציבור בפתיחתו של מכרז, על מנת שאלו הזכאים להשתתף בו יוכלו להגיש הצעותיהם. מודעות מכרז יכולות להתפרסם בכל המדיות השונות, כגון: עיתונים, מקומונים ורשת האינטרנט, כאשר הרעיון הוא לאפשר לציבור כמה שיותר רחב את ההזדמנות להשתתף בפעילות העסקית במגזר הציבורי. במקרים בהם המכרז פונה אל קהל יעד ספציפי ואל פלח מסויים בציבור, ניתן לפרסם מודעות מכרז על גבי הבמה הפרסומית שתאפשר מקסימום חשיפה של המודעה בקרב קהל היעד המתאים. כך למשל, פתיחתו של מכרז שרק תושבי חולון רשאים להשתתף בו, תצריך פרסום ממוקד, שמאפשר פילוח באופן גיאוגרפי של קהל היעד. המקומון ידיעות חולון, שהוא מהמקומונים הבולטים בחולון ובסביבותיה, הוא מקומון הנקרא בעיקר על ידי תושבי העיר והסביבה. לכן, פרסום מודעות מכרז במקומון זה יהיה יעיל ביותר עבור יוזמי מכרז שמעוניינים לחסוך בתקציב פרסומי ובכל זאת להגיע אל הציבור המתאים.

 

מהי הדרך הטובה ביותר לפרסם מודעות מכרז במקומון ידיעות חולון?

אמצעי אפקטיבי לפרסם מודעות מכרז הוא לפנות לחברת פרסום מודעות. חברה מקצועית, שנציגיה מבינים בפרסום, תשכיל להשתמש בטכניקות האידיאליות על מנת שהמודעה תזכה לחשיפה המיוחלת, כך שהיא תעוצב כראוי ותמוקם באזור מתאים על גבי דפיו של המקומון הרצוי. התקשרות עם חברת פרסום מודעות תחסוך למפרסם המכרז עבודה רבה, ותאפשר לו להתמקד במיון ההצעות שיתחילו לזרום אליו עם פרסום המודעה.