מודעות אבל בהשבוע בפתח תקווה


פרסום מודעות אבל הוא דרך ליידע את הציבור במותו של אדם, ולאפשר לאלו שירצו בכך להגיע אל טקס ליוויו לקבורה או למקום השבעה כדי לנחם את המשפחה האבלה. היכן בדרך כלל מפרסמים מודעות אבל, ובאילו מקרים כדאי לפרסם בהשבוע בפתח תקווה? על כך במאמר זה.

 

פרסום מודעות אבל בעיתונים ובמקומונים

מודעות אבל בדרך כלל נתלות ליד מקום מגוריו של המנוח, ובסמוך לאזורים בהם הוא נהג לבלות ולבקר, כמו מקום עבודתו, מועדון הקשישים אותו נהג לפקוד מידי יום וכן הלאה. כדי להשלים את הפרסום, רבים בוחרים לפרסם מודעות אבל גם בעיתונים ארציים ובמקומונים, אם כי מדובר באופציה יקרה, שלא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה. אבל מה עושים כאשר רוצים בכל זאת לעדכן ציבור גדול יותר במותו של המנוח, מעבר לחברים ומכרים שחיים בקרבה לאזור שבו הוא חי עד מותו? מפרסמים במקומון. קהל היעד של המקומונים מפולח מבחינה גיאוגרפית, מאחר שכל מקומון פונה אל תושבי האזור שבו הוא מופץ. על כן, במידה והמנוח היה תושב פתח תקווה משך רוב חייו, פרסום באחד מהמקומונים המובילים בעיר יאפשר להגיע אל מעגל רחב יותר של אנשים וליידע אותם במותו. השבוע בפתח תקווה הוא מקומון מוכר המופץ בעיר מידי שבוע בעשרות אלפי עותקים. ככזה, הרי שפרסום מודעות אבל על גבי דפיו יאפשר הגעה אל הציבור הרצוי מבלי להשקיע עלויות מוגזמות בפרסום.

 

קבל שירות מחברת פרסום מודעות

יצירת קשר עם חברת פרסום מודעות היא דרך יעילה לפרסם את המודעה מבלי להתעסק עם כל האספקטים הבירוקרטיים והפיננסיים הכרוכים בכך. חברת פרסום מקצועית תבצע את כל הדרוש עבור בני המשפחה, כך שהמודעה תפורסם על-פי הדרישה, ובאופן שבני המשפחה יוכלו להתפנות להתמודד עם כאבם הכבד מנושא.