מודעות אבל בידיעות איילון


לעדכן ציבור רחב בדבר מותו של המנוח

ידיעות איילון הוא העיתון המקומי המוביל באזור איילון, בערים כמו רמלה לוד והסביבה. העיתון מחולק מידי שבוע לתושבי האזור, והוא שייך לקבוצת "ידיעות אחרונות". לצד כתבות התוכן ומדורי הרכילות שכולל המקומון, מופיעות בו מידי שבוע גם מודעות אבל.

 

פרסום מודעות אבל – לחסוך למשפחה יצירת קשר טלפוני עם מספר לא מבוטל של אנשים

מודעות הן אמצעי ליידע ציבור בדבר מה חשוב ולהעביר לו מידע חיוני. מטרתן של מודעות אבל היא ליידע את אותו ציבור במותו של אדם. הכוונה העומדת מאחורי עידכון זה היא לאפשר לציבור המיודע להגיע להלוויה כדי לחלוק למנוח כבוד אחרון, וכדי ליידע אותו במקום בו תתקיים השבעה, כך שיוכל להגיע לנחם את המשפחה האבלה. מודעות אבל בידיעות איילון הן כאלה שפונות אל ציבור תושבי העיר, והן מתפרסמות על-ידי חברים טובים וקרובי משפחה של נפטר, שהיה תושב האזור או שחי בו מרבית שנות חייו. במקרים בהם בני משפחתו של המנוח אינם מסתפקים בתליית מודעות אבל על בניין המגורים של המנוח, ורוצים להגיע אל ציבור יותר רחב, פרסום במקומונים בכלל ובידיעות איילון בפרט הוא אמצעי מצויין להגיע אל מעגל רחב יותר של אנשים, שדבר מותו של המנוח עשוי להיות רלוונטי מאוד עבורם. לבסוף, פרסום מודעות אבל בידיעות איילון יחסוך למשפחה את הכאב, שכרוך בהרמת טלפונים לחברים ומכרים שהם תושבי האזור, כדי ליידע אותם באופן אישי במותו של המנוח.

 

איך לעשות את זה?

פרסום מודעות אבל בידיעות איילון בפרט וביתר המקומונים והעיתונים הארציים בכלל כרוך ביצירת קשר עם חברה מקצועית העוסקת בפרסום מודעות. חברת פרסום מודעות תבצע את כל הפעולות הדרושות על מנת שהמודעה תתפרסם בהקדם האפשרי ותוך השגת התוצאות הרצויות מצד הפונה.