מודעות אבל בידיעות הגליל


מודעות אבל בידיעות הגליל במקרים בהם הנפטר היה תושב האזור

בן המשפחה היקר לכם מכל נפטר? במסגרת ההיערכות לקראת הלוויתו אתם וודאי מתלבטים היכן לפרסם מודעות אבל המעדכנות את הציבור במותו.

 

היכן נהוג לתלות מודעות אבל?

מודעות אבל בדרך כלל נתלות באזורים הסמוכים לבניין מגוריו של המנוח ולמקומות בהם נהג לבקר ולבלות בזמנו הפנוי. בין אם מדובר במקום העבודה, בין אם במרכז היום לקשיש אליו הגיע כמעט מידי יום ובין אם בסמוך לבית הכנסת בו נהג להתפלל- תליית המודעות במקומות הללו תאפשר ליידע את מעגל מכריו של הנפטר במותו. מעבר לכך, וכדי להגיע אל ציבור רחב עוד יותר ולאפשר לו לקחת חלק בהלוויה, רצוי לפרסם מודעות אבל גם במקומונים. כיצד בוחרים את המקומון המתאים לפרסם בו? פשוט מאוד, לפי האזור בו התגורר המנוח בעודו בחיים. אם המנוח היה תושב עמק יזרעאל למשל, פרסום במקומון מוביל המופץ באזור יאפשר להגיע לכל תושבי האזור וליידע אותם במותו של הנפטר. ידיעות הגליל הוא מקומון בולט ביותר באזור הגליל, המופץ בקרב תושביו מידי שבוע. מאחר שהמקומון נחשב פופולארי ונקרא ביותר, הרי שמודעות אבל המתפרסמות בו זוכות לתשומת לב אף הן מצד תושבי האזור. באמצעות פרסום מודעות אבל במקומון זה ניתן יהיה להגיע אל ציבור רחב עוד יותר (מאשר אילו היו בני המשפחה מסתפקים בתליית מודעות אבל ליד מקום מגוריו של המנוח), ולהבטיח כי כמה שיותר אנשים רלוונטיים יגיעו להלוויה.

 

כיצד מפרסמים מודעות אבל?

הדרך הקלה ביותר היא לפנות אל חברה העוסקת בפרסום מודעות. נציגי החברה יידעו כיצד לנסח את המודעה, לעצבה כראו ולמצוא לה מיקום מתאים על גבי דפי העיתון. שורה תחתונה, העבירו את המשימה לידי אנשי מקצוע שוודאי יעשו את העבודה בצורה טובה ומקצועית, ויחסכו מכם את ההתעסקות הזו בזמן האבל.