מודעות אבל בשרון מפרסמים בידיעות השרון


מהי מטרתן של מודעות אבל, והיכן רצוי לפרסמן?

פרסום מודעות אבל לאחר מותו של אדם ובסמוך למועד הלוויתו הוא מנהג נפוץ בישראל. מדוע נוהגים לעשות כך? היכן כדאי לפרסם מודעות אבל, ואיזו תכלית פרסום זה נועד לשרת? כל התשובות לכל השאלות לפניכם.

 

על מטרת הפרסום של מודעות אבל, ועל הקשר של ידיעות השרון לכל זה

מטרתן של מודעות אבל היא ליידע את הציבור במותו של אדם, כך שמעגל מכריו, חבריו וקרוביו יוכל להשתתף בהלוויה ולחלוק לו כבוד אחרון. לכן, מודעות אבל כוללות פרטים מדוייקים אודות מועד ההלוויה והמיקום שלה, ועל המקום בו תתקיים השבעה. פרסום מודעות אבל נעשה לרוב במקומונים, בעיתונים יומיומיים וברשת האינטרנט. אולם, בני משפחה שאינם יכולים להשקיע משאבים רבים בפרסום, נוהגים לפרסם את מודעות האבל במקומון המופץ באזור בו חי הנפטר במהלך החייו. אל הקונטקסט הזה נכנס המקומון ידיעות השרון, שהוא עיתן מקומי מוביל וותיק באזור השרון, המחולק לתושבי השרון הקוראים את העיתון "ידיעות אחרונות". פרסום מודעות אבל במקומון זה הוא אפקטיבי מאוד במידה והנפטר חי באזור השרון במהלך חייו, עובדה שהמשמעות שלה היא, כי מכריו ומעגל החברים שסבב אותו הם ברובם תושבי הסביבה אף הם. כך יכולים בני משפחתו של הנפטר ליידע את הציבור הרלוונטי במותו של יקירם במינימום תקציב.

 

פרסום מודעות אבל – איך לעשות את זה?

פשוט מאוד. הרימו טלפון אל חברת פרסום המתמחה בפרסום מודעות בכלל ומודעות אבל בפרט. בעבור תשלום סמלי ושפוי בהחלט, נציגי החברה יבצעו עבורכם את כל המשימות שנוגעות לפרסום המודעה עד להופעתה על גבי דפי העיתון המבוקש. נציגי החברה ינסחו את המודעה, יעצבו אותה באופן ראוי ומכובד, ימצאו לה מיקום אידיאלי ויסגרו את הנושאים הפיננסיים אל מול מערכת המקומון.ב