מודעות דרושים בעיתון השקמה


 

פרסום מודעות דרושים בעיתון השקמה ראשון לציון – לא מה שחשבתם…

רבים חושבים כי פרסום מודעות, בייחוד מודעות דרושים בעיתונים הוא נחלת העבר. עם זאת, באמצעות פרסום מודעות דרושים בעיתונות הכתובה לא פעם ניתן למשוך התעניינות מעובדים שלא תמיד ניתן למצוא באמצעות רשת האינטרנט. חשוב להבין, כי למרות שזה נראה כך לרבים לא לכולם יש את החשק, הכוח ולפעמים גם הידע לחפש באינטרנט.

 

פרסום מודעות דרושים – מי הם "השקמה"?

 רשת המקומונים "השקמה" פועלת למעלה מ-25 שנים באזור חולון, בת-ים, אזור, ראשון לציון, נס ציונה ובאר יעקב וזאת על מנת לתת מענה שלם הן לתושבים והן לבעלי העסקים ובסה"כ העיון מגיע לכ-200,000 בתי אב. צריך לזכור כי כמו בכל פרסום צריך לבחור את אמצעי המדיה אשר ישרת אתכם הכי טובה לסוג מודעת הדרושים אשר אתם מפרסמים – חשוב להבין כי למקומון אשר מחולק באזורים מסוימים הינה מעולה הן עבור עסקים מקומיים אשר מחפשים עובדים מקומיים והן עבור עסקים ברחבי הארץ והעולם אשר מחפשים עובדים מהאזור.

 

פרסום מודעות דרושים – למה בעיתון השקמה.

במהלך 25 שנות הפעילות של העיתון הוא צבר מוניטין וקהל רב אשר קוראים אותו באדיקות וכבעל עסק אשר תר אחר פרסום מודעות דרושים זו בהחלט אופציה טובה. בין היתר, מפרסמים בעיתון מגוון רחב של מעסיקים דוגמת חברות מחשוב, חברות אבטחה, חברות התרות אחר נציגי שירו לקוחות ומגוון של בעלי עסקים נוספים. עיתון השקמה מופץ מדי רביעי וחמישי בשפה העברית והן במהדורה נוספת בשפה הרוסית על מנת לפנות לקהל יעד נוסף.

לסיכום, אם אתם מחפשים חשיפה מעולה עבור פרסום מודעות דרושים – עיתון השקמה ראשון לציון הינו אופציה מעולה – הן בגלל החשיפה הרבה של העיתון בקרב תושבי האזור והן בגלל, ששוב, לא כולם בעלי ידע טכנולוגי ויכולים לבצע חיפוש כנדרש באינטרנט.