מודעות תכנון ובניה בהשבוע ברחובות


מתי רצוי לפרסם מודעות תכנון ובניה בהשבוע ברחובות?

פרסום מודעות תכנון ובניה הוא חובה חוקית אותה צריך למלא כל אזרח המעוניין להגיש בקשה לקבלת היתר לחריגות בנייה. אם אתם מתכוונים להגיש בקשה כזו, קחו בחשבון שתחוייבו לפרסם מודעות תכנון ובניה.
מה זה אומר, והיכן כדאי לכם לפרסם מודעות כאלה? תשובות לשאלות בוערות אלה לפניכם.

 

מדוע החוק מחייב פרסום מודעות תכנון ובניה, ומה הקשר של מקומון השבוע ברחובות לכל זה?

כדי שחלוקת המשאבים תהיה הוגנת, על מנת שהציבור יוכל להשתתף בתכנון המרחב ולמען הבטחת שקיפות בקבלת החלטות הקשורות לתכנון המרחבי, מחייב חוק התכנון והבנייה פרסום של מודעות תכנון ובניה לפני אישור של שינויים תכנוניים שעשוים להשפיע על הציבור. מודעות תכנון ובניה צריכות להתפרסם במקומון אחד ובשני עיתונים יומיים בעלי תפוצה רחבה. מרגע שיעודכן הציבור בשינויים הצפויים, הוא יוכל להגיש התנגדויות והסתייגויות, שיילקחו בחשבון על-ידי הוועדה שאמורה להחליט אם לאשר את השינוי התכנוני או לא.

בחירה בעיתונים יומיים לפרסם בהם את המודעה הנידונה היא פשוטה, מאחר שכמות העיתונים המופצים בארץ מידי יום היא יחסית מצומצמת. אבל כאשר מדובר בפרסום במקומונים, ההחלטה היא מסובכת יותר, בשל מספרם הרב של מקומונים המופצים בארץ על-פי אזורים גיאוגרפיים. מה עושים? נוקטים בפרסום מפולח, המאפשר לפרסם מודעה באופן נקודתי וממוקד, שתפנה בדיוק אל קהל היעד המתאים. כך למשל, אם השינוי המתוכנן עשוי להתרחש ברחובות, הרי שהציבור שצריך להיות מעודכן בכך הוא תושבי העיר. פרסום מודעה בהשבוע ברחובות, שהוא מקומון בעל תפוצה רחבה בעיר יאפשר להגיע בדיוק לקהל היעד המבוקש.

 

פנה בהקדם לחברת פרסום מודעות

כעת, כל שנותר לעשות הוא לפנות לחברת פרסום מודעות, שתטפל בפרסום המודעה בהקדם האפשרי ועל מנת שקהל היעד הרצוי יוכל להיות מעודכן במהירות בהתרחשויות הצפויות.