מודעות תכנון ובניה בידיעות בת ים


 לעדכן את תושבי עיר בשינויי בנייה צפויים

פרסום מודעות תכנון ובניה הוא חלק בלתי נפרד מהליך קבלת היתר לביצוע חריגת בנייה או מקבלת אישור לשינוי של תוכנית מתאר. אם אתם צריכים לפרסם מודעות תכנון ובניה, ולא יודעים בדיוק היכן וכיצד לעשות זאת, המאמר שלהלן נועד בדיוק עבורכם.

 

כך תחליטו היכן לפרסם מודעות תכנון ובניה

חוק התכנון והבנייה מחייב פרסום מודעות תכנון ובניה בשני עיתונים ארציים, במקומון אחד, בלוחות מודעות ציבוריים וברשויות ובעיריות, שהשינוי המתוכנן עתיד להתבצע בשטחן. בדרך כלל, מרבית יוזמי תוכניות הבנייה מתלבטים באיזה מקומון לפרסם את המודעות הנידונות, לאור העובדה כי מספר המקומונים המופצים בכל רחבי הארץ הוא רב ביותר. מה עושים? הדרך הטובה ביותר לקבל החלטה היא להגדיר את קהל היעד המתאים ביותר של המודעה, ולבחור בפלטפורמה הפרסומית שמאפשרת לבצע פרסום מפולח הממוקד בקהל יעד זה. כך למשל, יזם פרטי, שמעוניין לבצע שינוי מבני בעיר בת ים יצטרך להבטיח, כי מודעות התכנון והבניה שהוא יפרסם תגיע לעיניהם של כל תושבי העיר. מדוע תושבי העיר? מאחר שהם אלו שיהיו מושפעים מהשינוי הצפוי, ועל כן להם יש את הזכות החוקית להביע התנגדות או הסתייגות מהתוכנית המוצעת. הדרך הטובה והיעילה ביותר להגיע לעיניו של קהל היעד היא לפרסם מודעות תכנון ובניה בידיעות בת ים, שהוא המקומון הנפוץ והמוביל ביותר בעיר, כך שניתן יהיה להבטיח שחלק כמה שיותר גדול מקהל היעד ייתקל במודעה ויראה אותה.

 

פנייה לחברת פרסום מודעות תכנון ובניה

פנו לחברת פרסום מודעות, והבטיחו, לא רק שהמודעה תגיע אל קהל היעד, אלא שהיא גם תהיה בולטת ובעלת נוכחות, ותמוקם במיקום אידיאלי על גבי דפיו של המקומון הרצוי, כך שקוראי העיתון לא יוכלו שלא לשים לב אליה.