מודעות תכנון ובניה בידיעות השרון


על הקשר שבין מודעות תכנון ובניה לבין המקומון ידיעות השרון

מודעות תכנון ובניה מתפרסמות במטרה ליידע את הציבור בשינויים הצפויים בתכנון המרחב, כדי לתת לו הזדמנות להביע דעתו על התכנון, ואף להגיש לוועדת הבנייה והתכנון המקומית התנגדות, ולבקש שלא לאשר את השינויים הצפויים.

 

מתי מתפרסמות מודעות תכנון ובניה במקומון ידיעות השרון?

מודעות תכנון ובניה מתפרסמות בעיתונים ארציים, במקומונים, על גבי לוחות מודעות ציבוריים ובאתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות, אשר בשטח שלהן צפוי להתבצע השינוי התכנוני. פרסום מודעות תכנון ובניה, זה הזמן להזכיר, הוא הליך שחובה לנקוט בו על-פי חוק התכנון והבנייה משנת 1965, ושהעקרון שעומד מאחוריו הוא לאפשר לציבור להשתתף בהליכי התכנון של המרחב, בידיעה שהללו יכולים להיות בעלי השפעה רבה על איכות חייו. מודעות תכנון ובניה מתפרסמות במקומון ידיעות השרון, כאשר התכנון הצפוי, בין אם מדובר בשינוי תוכנית מתאר או בחריגת בנייה, עשוי להיות בעל השלכות רבות על תושבי אזור השרון. ידיעות השרון הוא העיתון המקומי המוביל באזור השרון, וככזה, הרי שכמות מכובדת של תושבי האזור קוראים אותו באופן קבוע מידי שבוע. לכן, נוהגים יזמים פרטיים או רשויות, המעוניינים לבצע שינוי בתכנון המרחב, לפרסם מודעות תכנון ובניה במקומון זה, בידיעה שהמודעות יגיעו בדיוק לקהל היעד שאמור לקרוא אותן.

 

כיצד מפרסמים מודעות תכנון ובניה?

הדרך היעילה ביותר להבטיח פרסום שיתאם את הצרכים וישיג את המטרה היא לפנות לחברה מקצועית העוסקת בפרסום מודעות. חברה המתמחה בפרסום של מודעות תדע איך ליצור קשר עם מערכת המקומון הרצוי, כיצד לנהל מולה את המשא ומתן לגבי המיקום הטוב ביותר למודעה, ובאילו טכניקות ואסטרטגיות פרסומיות להשתמש כדי שהמודעה תקבל חשיפה ותהיה בולטת לעין על גבי דפי המקומון.