מודעות תכנון ובנייה בעיתון ידיעות נצרת


פרסום מודעת תכנון ובנייה הוא אחד מהשלבים בדרך אל קבלת היתר החריגה או הבנייה המיוחל. היכן מפרסמים מודעה כזה כדי להשיג מקסימום חשיפה? כיצד קשור המקומון "ידיעות נצרת" לכל זה ומדוע רצוי וכדאי להיעזר בחברת פרסום מודעות? תשובות לכל השאלות לפניכם.

 מדוע כדאי לי לפרסם מודעות תכנון ובנייה בידיעות נצרת?

את השאלה הנידונה לעיל יש לחלק לשתי תתי-שאלות, הראשונה – מדוע בכלל יש לפרסם מודעת תכנון ובנייה? והשנייה- מדוע ב"ידיעות נצרת" דווקא? התשובה לשאלה הראשונה היא פשוטה, והיא קשורה לחוק תכנון הבנייה, שקובע, כי כל המבקש לבצע שינוי בתוכנית מתאר, בתוכנית מקומית, בתוכנית מתאר מחוזית או בתוכנית מפורטת חייב לפרסם מודעה בשני עיתונים יומיים נפוצים ובעיתון מקומי, זאת במטרה ליידע את הציבור במהות השינוי המבוקש וכדי שהציבור, שהשינוי בתכנון המרחבי עשוי להשפיע עליו, יוכל להגיש הסתייגויות. התשובה לשאלה השנייה נוגעת לחשיבות שקנה לעצמו העיתון המקומי "ידיעות נצרת", המופץ בעיר נצרת. בזכות כתבות התוכן הרציניות המתפרסמות בו ובזכות המוניטין שרכשה קבוצת "ידיעות אחרונות", בעליה של המקומון, הפך "ידיעות נצרת" היומי לאחד מהמקומונים הנקראים ביותר באזור. לאור כל האמור הרי שפרסום מודעת תכנון ובנייה ב"ידיעות נצרת" גם תאפשר לפעול על פי הוראת החוק וגם תהווה אמצעי פרסום אפקטיבי שיגיע לציבור רחב.

 

כיצד זה עובד מבחינה פרוצדורלית? כיצד מפרסמים מודעה כזו?

אמצעי נפוץ לפרסם מודעת פרסום ובנייה הוא לפנות אל חברת פרסום מודעות, שיש לה ניסיון בפרסום של מודעות תכנון ובנייה ושיודעת כיצד לנסח את המודעה על-פי דרישות החוק. חברה מקצועית גם תשכיל לנצל את קשריה עם נציגי מערכות המקומונים על מנת להעביר בקשת פרסום אל מערכת המקומון הרצוי, לבחור מיקום אידיאלי למודעה ולטפל בענייני התשלום, כך שללקוח מפרסם המודעה, תיחסך לא מעט עבודה.