פרסום בלוח נדל"ן – ידיעות אחרונות


 
בין אם יש לכם נכס אישי שאתם מעוניינים למכור אותו, דירה שאמורה להימכר כדירה להשקעה או כל נכס נדל"ני אחר – פרטי או עסקי אשר מיועד למסחר ולחנויות – לוח הנדל"ן של ידיעות אחרונות הנו הלוח המודפס הגדול במדינה. 
 

עיתון ידיעות אחרונות ולוח נדל"ן ידיעות אחרונות – קצת מידע…

העיתון עצמו, הנו בעל מספר המנויים הגדול ביותר, אשר מקבלים את העיתון עד לדלת ביתם – בנוסף לאלפים אשר רוכשים את העיתון יום-ביומו ובעיקר בימי שישי בהם מפורסם הלוח. לוח הנדל"ן של ידיעות אחרונות מגיע גם בעיתון הארצי בו הוא מחולק לאזורים השונים והן במקומונים בהם ישנו שטח פרסומי נרחב לפרסום מודעות. הלוח עצמו מחולק היטב ובצורה מקצועית על מנת לקצר את זמן החיפוש עבור המודעות אשר מעוניינים בהם – החלוקה הנה לפי וילות, דירות, פנטהאוזים וטריפלקסים. כמו גם חלוקה לפי כמות החדרים. כמו כן, בלוח ישנה חלוקה בין נכסי נדל"ן המיועדים לשימוש פרטי לבין נכסי נדל"ן אשר מיועדים לשימוש מסחרי דוגמת חנויות ואולמות אירועים. בעת פרסום בלוח נדל"ן של ידיעות אחרונת ניתן אף לפרסם מודעות בהדגשה על מנת להקל על איתור המודעה על עיני הרוכש או השוכר הפוטנציאלי. כמובן, הלוח מחולק בין נכסים אשר מיועדים למכירה וכאלו אשר מיועדים להשכרה.
 

פרסום מודעות בלוח נדל"ן – חסכון של כסף וטרחה…

 

לוח ידיעות אחרונות, כפי שצוין מעלה הנו הלוח הגדול במדינה! דבר אשר יכול לבלבל לא מעט אנשים ואף לגרום לבזבוז כסף וזמן מיותרים – הן בגלל ניסוח מודעה לא מקצועי והן בגלל חוסר ידע בכל הקשור לרזי המשא ומתן הספציפיים לתחום. חשוב לדעת כי חברת פרסום מודעות מקצועית תוכל לסייע עבורכם לכתוב את המודעה בצורה המקצועית והנכונה ביותר על מנת למקסם את החשיפה של המודעה שלכם תוך גם משא ומתן מול העיתון על מנת לקבל מיקום מודעה טוב ופעמים רבות, אף מחיר טוב יותר. חשוב לדעת – כי פעמים רבות פרסום מודעה על ידי חברת פרסום מקצועית ובעלת קשרים אף יחסוך עבורכם לא מעט כסף, עצבים זמן וטרחה.