פרסום מודעות אבל בידיעות בקעת אונו


פרסום מודעות אבל בידיעות בקעת אונו ישרת היטב בני משפחה של נפטר, שהתגורר במשך כל חייו באזור זה, ושרבים מתושבי האזור הם חבריו, קרוביו ומכריו. כיצד יסייע הפרסום לבני משפחתו של הנפטר? וכיצד להוציא לפועל את הפרסום המיוחל? תשובות במאמר שלפניכם.

פרסום מודעות אבל בידיעות בקעת אונו – להגיע אל האנשים הרלוונטיים במינימום משאבים

ידיעות בקעת אונו הוא אחד מ-27 מקומונים השייכים לקבוצת "ידיעות אחרונות". המקומון מופץ ללא עלות בסופי שבוע באזור בקעת אונו והסביבה, והוא מגיע יחד עם העיתון "ידיעות אחרונות". פרסום מודעות אבל במקומון זה יאפשר לעדכן את תושבי האזור במותו של נפטר, ובמידה והאחרון התגורר במהלך חייו באזור, הרי שהפרסום יופנה בדיוק לקהל היעד הדרוש, באופן מפולח וממוקד. יתרון שטמון, אם כן, בפרסום בידיעות בקעת אונו הוא החסכון שהוא מאפשר במשאבים לצד השגת התוצאות הרצויות. במקום שבני המשפחה יצטרכו להתקשר באופן אישי לחלק ניכר מתושבי הסביבה כדי לעדכנם במתרחש, האחרונים יוכלו לקבל את הבשורה הקשה באמצעות קריאת המקומון, מה שיחסוך לבני המשפחה לא רק כסף, אלא גם את כל הכאב הכרוך ביידוע אחרים במותו של היקר להם.

 

פרסום מודעות אבל באמצעות התקשרות עם חברת פרסום

מפרסמי מודעות אבל בדרך כלל מתלבטים האם לפנות אל מערכת המקומון שבו הם רוצים לפרסם באופן עצמאי או באמצעות פנייה לחברת פרסום. היתרון של התקשרות עם חברת פרסום כדי שתטפל בפרסום מודעות האבל קשור לעובדה, שנטל רב יירד מכתפי בני המשפחה מעצם העברת המשימה לגורם חיצוני, שהוא גם מקצועי וגם למוד ניסיון בתחום. חברת פרסום תנקוט בכל האמצעים הדרושים על מנת שמודעת האבל תיראה ראויה ומכובדת, ועל מנת שהיא תקבל כמה שיותר בולטות על גבי דפי המקומון.