פרסום מודעות אבל בידיעות חיפה


פרסום מודעת אבל בעיתון הוא דרך להודיע לציבור על מותו של אדם, על מנת שהנוגעים בדבר יוכלו להשתתף בצער האבלים או ללוות את הנפטר לקבורתו. אם הנפטר חי באזור חיפה מרבית שנות חייו, פרסום מודעת אבל בעיתון "ידיעות חיפה" יהווה דרך יעילה ליידע את מכריו וקרוביו של המנוח בדבר פטירתו.

כמה עובדות שכדאי לדעת על המקומון ידיעות חיפה

ידיעות חיפה הוא מקומון המופץ בחיפה ובסביבותיה (יקנעם, טירת הכרמל, תל-חנן, נשר ועוד) והשייך לידיעות אחרונות. על קהל היעד של העיתון נמנות כל שכבות הגיל, והוא כולל סיקורי חדשות, כתבות תוכן ומדורי רכילות המביאים בפני הקוראים את התרחשויות השבוע החולף באזור חיפה. 
במילים אחרות, "ידיעות חיפה" הוא כלי המשמש את תושבי חיפה והסביבה כדי להתעדכן בנעשה באזור מבחינה פוליטית, תרבותית, כלכלית וחברתית. מעצם תפקידו של המקומון לספק מידע מהימן באופן מרוכז לציבור רחב, הרי שפרסום מודעת אבל בעיתון זה הוא אמצעי אפקטיבי להעביר את דבר הבשורה הקשה על מות בן המשפחה היקר אל האנשים הרלוונטיים. בין אם הנפטר היה דמות ציבורית מוכרת ובין אם לא- עצם העובדה שחי מרבית שנות חייו בחיפה פירושה, כי תושבים רבים הכירו אותו, והם וודאי היו רוצים לחלוק לו כבוד אחרון.

 

פרסום מודעת אבל בידיעות חיפה – איך בדיוק עושים את זה?

פרסום מודעת אבל מצריך פנייה לחברה העוסקת בניסוח מודעת אבל ובפרסומן. על אף שמרבית מודעות האבל נכתבות על בסיס שבלונה זהה, רצוי להפקיד את המשימה בידי אנשי מקצוע, שיש להם ניסיון בניסוח מודעות אבל, ושיודעים כיצד לעשות את זה ברגישות ובתבונה תוך שמירה על שפה מכובדת ותוך התייחסות לכל הפרטים הקטנים שצריכים להופיע במודעת האבל.