פרסום מודעות אבל בידיעות רמת גן


פרסום מודעות אבל – מהן האפשרויות שלי?

פרסום מודעות אבל נועד לעדכן את הציבור במותו של אדם, כדי שהמעוניינים מקרב אותו ציבור יוכלו להגיע לטקס ההלוויה, ועל מנת שיוכלו לנחם את המשפחה והקרובים האבלים. היכן מפרסמים מודעות אבל, ובאילו מקרים פרסום בידיעות רמת גן יהיה רלוונטי? התשובות לפניכם.

 

פרסום מודעות אבל בכמה שיותר פלטפורמות או במקומון ידיעות רמת גן בלבד?

מודעות אבל בדרך כלל נתלות בסמוך למקום מגוריו של המנוח וליד אזורים או מקומות שבהם נהג לבקר, לעבוד או לבלות חלק ניכר מזמנו בעודו בחיים. בני משפחה, שזה לא מספיק להם, יוכלו להשתמש בבמות פרסומיות נפוצות נוספות כמו: עיתונים, מקומונים ואינטרנט. ככל שהמודעות יפורסמו ביותר פלטפורמות, כך החשיפה שתקבל המודעה תהיה רבה יותר, והסיכויים שכמה שיותר אנשים ישתתפו בליווי של המנוח לקבורתו הם גם רבים יותר. אבל מה עושים במקרה והתקציב לא מאפשר פרסום על גבי כל כך הרבה במות? עושים פילוח של קהל היעד, כך שהפרסום יהיה נקודתי ויתמקד באותו קהל יעד בלבד. כך למשל, במידה והמנוח היה תושב רמת גן עד יום מותו, הרי שקהל היעד אליו אמורה המודעה לפנות הוא בעיקר תושבי רמת גן, שעליהם וודאי נמנים רבים מחבריו של המנוח ומכריו. פרסום במקומון ידיעות רמת גן הוא דוגמא לפרסום נקודתי, היות שמדובר במקומון מוביל בעיר, שמגיע לרבים מתושביה.           

 

כיצד מפרסמים מודעות אבל?

הדרך הפשוטה ביותר לפרסם את המודעה הנידונה היא להיעזר בחברה העוסקת בפרסום מודעות. נציגי חברה מקצועית המתמחה בתחום יידעו כיצד לנסח מודעות אבל מכובדת, כיצד לעצב אותן, איך ליצור קשר עם מערכת המקומון הנידון וכיצד להבטיח שהמודעה תקבל מיקום אידיאלי על גבי דפי המקומון. רצוי, אם כן, לחסוך כאב ראש מיותר, ולהפקיד את פרויקט הפרסום בידיים מקצועניות שיודעות את העבודה.