פרסום מודעות אבל במקומון ידיעות המפרץ


 מוות של קרוב אלינו בדרך כלל מעורר בנו רגשות קשים ביותר. לצד התחושות הכואבות, אין לנו ברירה, אלא להתעשת, כדי להשלים את כל הסידורים הדרושים לקראת ההלוויה של המנוח.  אחת מהמשימות המרכזיות שיש לבצע במסגרת ההיערכות לקראת ההלוויה היא פרסום מודעת אבל.

ידיעות המפרץ- מקומון פופולארי מבית ידיעות אחרונות

מרבית קרובי המשפחה של הנפטר יעדיפו לפרסם מודעת אבל בעיתון שהתפוצה שלו רחבה, על מנת שהבשורה הקשה תגיע לכמה שיותר עיניים, וכדי שכמה שיותר חברים וקרובים יוכלו לפקוד את בית הקברות ולחלוק לנפטר כבוד אחרון. פרסום מודעות אבל בעיתון "ידיעות המפרץ", שהוא מקומון המיועד לתושבי הצ'ק פוסט, הקריות והסביבה, הוא דרך אפקטיבית להודיע על מותו של הנפטר למעגלים הרלוונטיים, זאת בהנחה שהנפטר חי עד למותו באזור גיאוגרפי זה. המקומון הוא חלק מקבוצת ידיעות אחרונות, המפיצה את העיתונים הנמכרים ביותר בארץ. בשל הפופולאריות של המקומון, הרי שפרסום מודעת אבל על דפיו תממש את המטרה הרצויה, והיא, להודיע לכמות מקסימאלית של אנשים על מותו של בן המשפחה. פרסום מודעת אבל בעיתון שתפוצתו גבוהה יאפשר לקרוביו של הנפטר- שהם וודאי אינם פנויים רגשית או טכנית להרים אינסוף טלפונים על מנת לעדכן את החברים במתרחש- לכאוב ולהתאבל בפרטיות, ולדעת, כי ההודעה תגיע אל האנשים הרלוונטיים על כל פנים.

 

כיצד לפרסם מודעות אבל בדיעות המפרץ?

פרסום מודעת אבל צריך להיעשות דרך חברה המתמחה בפרסום מודעות או דרך מערכת העיתון בו מעוניינים לפרסם. עם הפנייה לחברת הפרסום, יסייעו נציגיה לפונה בגיבוש נוסח מודעת האבל תוך הקפדה על כך שכל הפרטים החשובים יופיעו במודעה. בהתאם לבקשת הפונה ולאחר שיישלם על-פי הדרישה, תפורסם המודעה בעיתון הרצוי.