פרסום מודעות אבל במקומון ידיעות רחובות


פרסום מודעות אבל בעיתונים ומקומונים הוא אחת המשימות המוטלות על משפחתו של הנפטר כחלק מההיערכות לקראת הלוויתו. באילו מקרים כדאי לפרסם מודעת אבל במקומון ידיעות רחובות, וכיצד לעשות זאת מבחינה טכנית? תשובות לכל השאלה במאמר זה.

על פרסום מודעות אבל בידיעות רחובות לאחר מותו של תושב העיר

קרובי משפחתו וחבריו של בן משפחה יקר שזה עתה נפטר נוהגים לפרסם מודעות אבל על מנת לאפשר לחברים ולקרובים לחלוק למנוח כבוד אחרון ולהשתתף בצער המשפחה בבית האבלים. פרסום מודעות אבל במקומונים נעשה כאשר משפחתו של המנוח מעוניינת למקד את הפרסום על מנת להגיע אל הציבור הקרוב ביותר אל המנוח, שדבר מותו רלוונטי עבורו. כך למשל, ידיעות רחובות, שהוא עיתון המופץ בעיר רחובות, הוא פלטפורמה מצויינת לפרסם על גביה מודעות אבל, כאשר מדובר בנפטר שהתגורר בעיר רחובות, ושעל כן, מרבית חבריו ומכריו הם תושבי העיר. באמצעות פרסום מודעות אבל בידיעות רחובות ניתן יהיה להגיע אל קהל היעד הרלוונטי ביעילות המקסימאלית, וכמובן במשאבים יחסית דלים (בהשוואה לפרסום בעיתון יומי שהוא יקר הרבה יותר). במידה והמנוח היה תושב רחובות אין סיבה, למעשה, לפרסם מודעות אבל בעיתונות יומית, שפונה אל כל אזרחי ישראל, מאחר שלמרבית הקוראים של העיתונים היומיומיים אין קשר לנפטר, ועל כן מדובר בבזבוז משאבים.

 

מדוע לי לפנות אל חברת פרסום מודעות?

מותו של בן משפחה יקר הוא בלאו הכי קשה מנשוא, ולא מותיר מקום רב, מבחינה נפשית, להתעסקויות שוליות כמו פרסום מודעות אבל. הפקידו את משימת פרסום המודעה בידי חברה מקצועית, והיא תדאג לבצע את כל הדרוש עבורכם: ניסוח המודעה, עיצובה, מיקומה במקומון הדרוש ותשלום למערכת המקומון.