פרסום מודעות אבל בעיתון המודיע


לאחר פטירת יקירנו אנו צריכים לארגן דברים רבים – להודיע למשפחה ולחברים על מנת שיוכלו להגיע להלוויה, לארגן את ההלוויה מול חברה קדישא ומשימות רבות נוספות אשר צריכות להתבצע. אחת הדרכים לבצע את היידוע על דבר פטירת יקירנו הינו פרסום בעיתונות. עם זאת, כאשר אנו מוכי צער מומלץ מאוד להשתמש בשירותיה של חברת פרסום מודעות אשר תוכל לחסוך לנו את ההתעסקות בעניין פרסום המודעה

פרסום מודעות אבל בעיתון המודיע

עיתון המודיע הנו יומון אשר מכוון לקהל יעד ברור מאוד – הציבור החרדי, העיתון מופץ ביותר משלושים אלף עותקים וכולל מדורים רבים אשר כוללים נושאי אקטואליה בארץ ובעולם, נושאי איכות הסביבה, תחבורה ועוד. העיתון כולל מדור לוח רחב ידיים אשר כולל בתוכו מודעות דרושים, מודעות למכירת רכב, מודעות למכירת דברים יד-שנייה וכמובן – לוח מודעות אבל.

מכיוון שהעיתון מכוון לציבור החרדי בארץ ובעולם, העיתון מופץ במספר שפות ובין היתר עברית ואנגלית – העיתון הנו דרך טובה לפרסום הידיעה על דבר פטירת היקיר והגעה לציבור רחב וגלובלי.

ישנה, כמובן, את האופציה לפרסם מודעת תנחומים בלוח מודעות האבל – מודעת תנחומים הנה מודעה בה חברי המשפחה, הקהילה או אף עמיתים במקום העבודה של הנפטר מביעים את השתתפותם בצער המשפחה של הנפטר.

 

פרסום מודעות אבל לציבור החרדי – עיתון המודיע

הנפטר כבר הגיע לשערי שמיים, אך אנחנו עדיין צריכים לפרסם את מודעת האבל – פרסום מודעת אבל מומלץ לבצע מל חברת פרסום מודעות רצינית וותיקה בעלת מאגר ידע בכל הקשור לפרסום מודעות כלליות ומודעות אבל מכל הסוגים ולמגוון סוגי הציבור בארץ – בין אם חילונים ובין אם דתיים – פנייה לחברת פרסום שכזו תוכל לחסוך לכם כאב ראש הכרוך בפרסום מודעות אבל בזמן היגון שלכם – חברה שכזו תוכל לבצע עבורכם את כל השלבים החל מכתיבת המודעה בצורה מקצועית, ניהול משא ומתן עם העיתונות ועד לפרסום המודעה תוך חסכון רב בכסף ובכאב ראש.