פרסום מודעות אבל בעיתון מלאבס


בן משפחתכם היקר, שחי כל חייו בפתח תקווה נפטר באופן בלתי צפוי? אתם וודאי מתכוונים לפרסם מודעת אבל כדי לכבד את המנוח ועל מנת ליידע את קרוביו וחבריו בפטירתו. באיזה עיתון לפרסם את מודעת האבל? ומדוע כדאי לפרסם את המודעה דרך חברת פרסום מודעות? על כל אלו במאמר שלפניכם.

על תפוצתו הרחבה של עיתון מלאבס

המטרה של פרסום מודעות אבל היא ליידע את הציבור הרחב במותו של אדם על מנת שקרובים, בני משפחה וחברים שלא שמעו על מותו של המנוח, יוכלו להתעדכן בכך, להשתתף בטקס ההלוויה ולהגיע לבית האבלים על מנת לנחמם. העיתונות, שהיא היום אחד מאמצעי התקשורת הפופולאריים ביותר המאפשרים להמונים לרכוש מידע מהימן ובאופן מרוכז, היא פלטפורמה נפוצה מאוד לפרסם בה מודעות אבל.

באיזה עיתון מפרסמים? וכיצד להבטיח שמודעת האבל תגיע לכמה שיותר גורמים רלוונטיים? במקרה הנידון, שבו הנפטר התגורר חלק ניכר מחייו בפתח תקווה, מן הראוי כי הפרסום ייעשה על גבי עיתון מקומי שתפוצתו בעיר רחבה, על מנת שקרוביו, מכריו וחבריו של המנוח, שהם רובם תושבי העיר, יוכלו להיות מעודכנים בדבר פטירתו. מלאבס הוא מהמקומונים המרכזיים בעיר, והוא מופץ בחינם, כחלק מעיתון הארץ. המקומון מגיע ללמעלה מ-35 אלף תושבים באזור פתח תקווה, ראש העין והסביבה. ככזה, הרי שהוא מהווה במה יעילה לפרסם דרכה מודעות אבל.

 

מהי הדרך הטובה ביותר לפרסם מודעות אבל?

פנייה אל חברת פרסום מודעות היא אמצעי נפוץ מאוד לפרסום מודעות בכלל ומודעות אבל בפרט. חברת פרסום מקצועית תדאג לנסח מודעה ראויה, למקם אותה באזור המתאים במקומון, ליצור קשר עם מערכת המקומון הרצוי ולסגור מול מערכת העיתון את התשלום המבוקש. כך, יוכלו בני המשפחה האבלים להתרכז בכאבם במקום בזוטות שוליות אחרות.