פרסום מודעות אבל רעננה – עיתון קול רענן


הודיעו לנו על פטירת קרוב משפחה או חבר קרוב – פרסום מודעות אבל הוא קרוב לוודאי נושא אשר אינו נמצא בראש מעייננו. מוכי צער אנחנו יכולים לעשות טעויות רבות בכל אשר לפרסום מודעות אבל. לכן, כאשר אנו מפרסמים מודעות אבל חשוב מאוד לדעת איך לנסח מודעות שכאלו וכמובן, לא פחות חשוב תמחור המודעות הללו ופרסום המהיר והיעיל.

פרסום מודעות אבל בעיתון קול רענן

עיתון קול רענן הינו עיתון סופשבוע אשר מופץ באזור העיר רעננה כמו גם הסביבה הקרובה. העיתון מלווה במדורים מעניינים ומגוונים אשר כוללים בין היתר נושאי אקטואליה, ספורט ותרבות מקומית. כמו גם מענה ופרסום ענייני צרכנות, בידור ומדורים רבים נוספים. העיתון כולל לוח רחב ידיים אשר כולל בו לוחות עם סיווגים רבים דוגמת דרושים, נדל"ן, לוחות רכב וכמובן לוח מודעות אבל.

היתרון בעיתון קול רענן בעת פרסום מודעות אבל הינו שהוא מחולק באופן ייעודי לתושבי העיר רעננה והסביבה הקרובה ולכן באם הנפטר היה מועסק או התגורר בסביבות העיר הזו זו היא דרך טובה להודיע על פטירתו או לחילופין לפרסם מודעות השתתפות בצער המשפחה.

 

פרסום מודעות תנחומים בעיתון קול רענן

ישנו סוג נוסף של מודעות אבל והוא פרסום מודעות תנחומים – מודעות תנחומים הינן מודעות בהן חברים קרובים, עמיתים לעבודה, חברות ואנשים אחרים מפרסמים מודעת אבל ליידע את המשפחה ואת הציבור הרחב על דבר השתתפות בצער הכבד אשר נפל על המשפחה עקב מות יקירם.

 

פרסום מודעות אבל – אל תעשו את זה לבד!

לאחר פטירת יקירכם, מומלץ להשתמש בשירות של פרסום מודעות על ידי חברת מודעות מקצועית אשר תוכל להכין עבורכם את המודעה, לבצע משא ומתן מוצלח מול העיתונות ולפרסם את המודעה בצורה המהירה, היעילה וטובה ביותר על מנת להגיע לקהל היעד של הקרובים והחברים של הנפטר תוך חסכון בכאב הראש הכרוך בהתעסקות בפרסום המודעה ואף חסכון בכסף ברגעי הצער הגדולים ביותר שלכם.