פרסום מודעות בלוח כאן דרום


מי מאיתנו העצמאים לא נתקל במצב בו התפנתה משרה אצלנו בבית העסק בין בשל התפטרות של אדם או בין אם בשל כורח הנסיבות יש לנו צורך לגייס אדם נוסף למשרה חדשה, המצב הוא מצב מוזר ולא מוכר עבור רובנו.

 לוח כאן דרום – פרסום מודעות

לוח כאן דרום הנו חלק בלתי נפרד מהעיתון כאן דרום אשר מהווה חלק מרשת המקומונים של עיתון הארץ. העיתון  אשר מופץ באופן שבועי מגיע למעל ל-32 אלף בתי-אב באזור הדרום ובעיקר בערים אשדוד, גדרה, קריית גת, יבנה. כמו גם שדרות ואשקלון. בעיתון ניתן למצוא מידע מגוון החל מנושאי אקטואליה ועד לנושאי ספורט ולוח מודעות נרחב.

 

 פניות ללא סוף – אך לא רלוונטי…

המצב הקיים בשוק העבודה גורם לכך שבכל משרה אשר מישהו מפרסם מגיעים עשרות רבות ומאות רבות של קורות חיים – דבר אשר מקשה על אלו אשר מבצעים את הגיוס להשתלט על הכמות ועל כמות הטלפונים לגבי המשרה – דבר אשר הופך את הגיוס לתהליך ארוך מאוד ומייגע מאוד – הן בשביל המועמדים והן בשביל המגייסים והחברה המגייסת.

 

איך מונעים מצב שכזה? ובכן, הפתרון למעשה הוא די פשוט – לשכור את שירותיה של חברת פרסום מודעות אשר תתן עבורכם שירות מלא בכל הקשור לפרסום המודעות, דבר אשר יקל עליכם את כל תהליך הגיוס – החברה תבצע עבורכם את ניסוח המודעות בצורה כזו שיתקבלו בעיקר פניות מתאימות ובו-בזמן אופן הניסוח ימנע את הפניות הלא רלוונטיות. לאחר מכן, יבוצע קשר אל מול המדיה הרלוונטית אשר יבחן את המיקום הטוב ביותר עבור המודעה הספציפית שלכם על מנת שהיא תקבל את מספר הצפיות המרבי כמו גם השגת המחיר הנמוך האפשרי עבור אותו מיקום – כולם בסופו של דבר יעזרו לכם לחסוך מכספכם, שכעסק, כידוע, כל שקל נחשב ובו זמנית גם למנוע כאבי ראש וטרחה מיותרת.