פרסום מודעות דרושים בידיעות המפרץ


פרסום מודעות דרושים בידיעות המפרץ- כיצד זה יסייע לי?

אתה מנהל חברת הייטק הממוקמת באזור התעשייה של רובע מפרץ חיפה, ומחפש לגייס כוח אדם חדש? אינך בטוח היכן כדאי לך לפרסם את מודעת הדרושים? מאמר זה נועד בדיוק בשבילך, והוא יסייע לך להכריע את הדילמה.

 

נעים להכיר: כמה מילים על עיתון "ידיעות המפרץ"

עיתון "ידיעות המפרץ" הוא המקומון של אזור הצ'ק פוסט והקריות. העיתון נמנה על 27 המקומונים השייכים לקבוצת "ידיעות אחרונות", שהיא הבעלים של העיתון הנמכר ביותר בישראל. בין אם זהו המוניטין של קבוצת "ידיעות אחרונות", המוכרת לישראליים כקבוצת התקשורת החזקה ביותר בישראל, ובין אם זוהי איכות כתבות התוכן המתפרסמות ב"ידיעות המפרץ"- מדובר בעיתון בעל תפוצה רחבה, שהוא פופולארי מאוד בקרב תושבי האזור. לאור האמור, הרי שהוא יכול לשמש לך במה מצויינת להגיע אל מועמדים פוטנציאליים לעבודה בחברה. כל מנהל ארגון או בעל עסק מעדיפים כי עובדיהם יתגוררו בסמוך למקום העבודה, גם כדי להפחית את הסיכויים שהם יאחרו לעבודה על רקע העומס בכביש, וגם על מנת שהמעסיק לא יצטרך להשקיע משאבים רבים בתשלום עלויות הנסיעה של עובדיו. לאור האמור, פרסום מודעת דרושים בעיתון שהוא מהמקומונים הנקראים ביותר באזור המפרץ יחסוך לך זמן רב בקריאת קורות חייהם של פונים, שמועמדותם אינה רלוונטית מאחר שהם גרים בקצה השני של הארץ.

 

כיצד אוכל לפרסם מודעת דרושים בעיתון ידיעות המפרץ?

בקלות רבה ובלי כל מאמץ! כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם חברת פרסום, והיא תעשה בשבילך את כל מה שלך אין כוח להתעסק איתו. חברת פרסום מודעות תדאג לנסח מודעת מתאימה, לפרסם אותה בעיתון הרצוי ובמיקום אידיאלי, וכל זאת תמורת תשלום סביר ביותר וידידותי לכיס.