פרסום מודעות דרושים בלוח מודעות עיתון זמן הצפון


אנו בעלי עסק באזור הצפון – ואין לנו ספק אנו מצליחים ואף צריכים להתרחב – ובכן, זה הזמן לפרסם מודעת דרושים. אבל הנה לנו בעיה, כמו לכל העסקים הקטנים והבינוניים אין לנו אדם ייעודי בחברה אשר עוסק בגיוסים ופרסום מודעות דרושים. הדבר מפיל את האחריות חזרה עלינו. פרסום מודעות דרושים ניתן לעשות ביעילות רבה ולקצר את הטרחה ואת כל תהליך הגיוס או לעשות את זה בצורה הכי פחות יעילה שאפשר ולהאריך את תהליך הגיוס תוך ספיגת הפסדים הן בפרסום מודעת הדרושים והן בפעילות השוטפת של העסק במהלך תהליך הגיוס כאשר אנו נבזבז זמן וכוחות רבים בסינון מועמדים אשר אינם מתאימים לנו, הן דרך קורות חיים אשר נקבל והן דרך פניות טלפונית לא רלוונטיות שפשוט יבזבזו לנו את הזמן – זמן שיכולנו להשקיע בטיפוח העסק.

פרסום מודעות דרושים באמצעות חברת פרסום מודעות….

חברת פרסום מודעות תוכל לחסוך לנו זמן וכסף רב – הן בניסוח המודעה על מנת לקבל את מלוא תשומת הלב החיובית דרך תהליך ההתמקחות על מיקום המודעה בעיתון (ניתן לפרסם מודעות שמינית עמוד, מס' מילים ועד לעמוד שלם) ועד למחיר אשר אנו נשלם על אותה המודעה. הדבר יחסוך לנו זמן רב בתהליך הגיוס, כסף רב הן על הזמן אשר אנו נוכל להשקיע בעסק והן על עלות פרסום המודעה.

 

 קצת על מודעות דרושים בלוח עיתון זמן הצפון…

עיתון זמן הצפון הנו בין העיתונים הפופלריים ביותר באיזור הצפון – העיתון מותאם עם כתבות בעיר אשר אליה הוא מופץ, כך למשל ההפצה של העיתון בעכו תכלול כתבות אקטואליה, ספורט ומודעות מהעיר בעוד שההפצה של העיתון בנהריה תכלול כתבות, חדשות, כתבות ספורט ומודעות מנהריה. העיתון מופץ בתפוצה רחבה מאוד למעל 70 אלף בתי אב – העיתון מופץ באזור הצפון החל מנהריה, עכו וקריית שמונה לערים דוגמת חיפה ומגדל העמק וכל הסביבה הקרובה.