פרסום מודעות דרושים בלוח שבע


 

פרסום מודעות דרושים בלוח שבע – משימה קלה

פרסום מודעות דרושים הנה משימה לא קלה, על אף שמן הצד זה נראה קל – הרי צריך לנסח מודעה אשר תתאים ותתפוס את קהל היעד שאנחנו רוצים שהיא תתפוס ומצד שני תדאג לפילטרים אשר ימנעו מאנשים אשר לא מתאימים למשרה דוגמת אנשים בעלי השכלה לא מתאימה, שנות ניסיון ועוד פרמטרים רבים לפנות ולהגיש את מועמדתם למשרה ובכך לבזבז את זמנכם היקר בסינון קורות החיים. בנוסף, ישנו את אפקט המיקום של המודעה – צריך לדעת היכן למקם את המודעה וכיצד לנסח אותה עבור אותו קהל יעד מקומי.

 

בשנים האחרונות אנשים רבים פונים אל המדיה המקוונת (רשת האינטרנט) לפרסום מודעות דרושים אך כתגובה מקבלים הצפה של קורות חיים של אנשים לא מתאימים או כלל לא מקבלים קורות חיים – מומלץ לפרסם מודעת דרושים בעיתונות הכתובה בעיתון מקומי אשר קהל הקוראים שלו כולל בסופו של דבר את האנשים אשר אנו רוצים לגייס לעבוד בחברתנו.

 

פרסום מודעות דרושים בלוח שבע – עבור תושבי הדרום

תושבי הדרום באזור באר-שבע, ים המלח (ערד והסביבה), להבים ואף דימונה קוראים את עיתון שבע אשר לו מצורף כמוסף לוח דרושים רחב ידיים אשר כולל בין היתר מודעות למכירת בתים, חפצים יד שנייה וכמובן – לוח מודעות דרושים. העיתון עצמו מופץ בתפוצה רחבה ל-25 אלף בתי אב בכל שבוע ביום חמישי ישירות לתוך תיבת הדואר שלהם.

 

אוקיי, שוכנעתי – איך אני מבצע פרסום מודעות דרושים בלוח שבע?

ובכן, ניתן כמובן לעשות את זה בכוחות עצמנו, אך זה לא מומלץ – כמו שצוין קודם, ישנה חשיבות רבה למיקום המודעה, לניסוח שלה ולא פחות – לעלות שלה. חברת פרסום מודעות בעלת שנות ניסיון רבות הנה בעלת מאגר ידע וקשרים בין-אישיים בעיתונים השונים אשר תדע לעזור לנו החל משלב בחירת המיקום וניסוח המודעה כך שתמשוך את מקסימום תשומת הלב הרצויה ובו-בזמן תסנן את תשומת הלב הלא רצויה ועד לשלב המתקדם של ניהול משא ומתן מול העיתונים ובסופו של דבר – פרסום המודעה בלוח שבע ובכך לחסוך לכם כאב ראש וכסף רב!