פרסום מודעות דרושים במקומון הגליל


הגליל הנו אזור הררי ומרוחק יחסית מכל האזורים בארץ, ככזה הוא מיוחד הן בשל חוסר בעיתונות מקומית וגם קשיי הגעה לשאר המדינה ללא רכב, במצב כזה, אנשים רבים מחפשים עבודה שתהיה קרובה ככל האפשר לביתם. באותו אזור, כמובן ישנם בעלי עסקים רבים – גדולים אך בעיקר קטנים אשר מפעם לפעם מתפנות או נפתחות בבתי העסק שלהם משרות חדשות – המשמעות המידית הנה שצריך ליידע את האנשים על כך שאנו מחפשים עובד או עובדים על מנת לאייש משרה מסוימת. 

קצת על מקומון הגליל…

מקומון ידיעות הגליל הנו מקומון שכשמו כן הוא, מקומון המיועד להביא את הבשורות המקומיות של הגליל והסביבה – בעיתון ניתן למצוא מדורים רבים החל מכתבות אקטואליה שונות ועד לכתבות ספורט ותרבות מקומיות. העיתון הנו עיתון אשר מחולק בערים ובמועצות המקומיות בגליל ובסביבה דוגמת נצרת עילית, עפולה, טבריה, מגדל העמק וישובים רבים נוספים. העיתון נוחת בתיבות הדואר של תושבי הערים בהן הוא מחולק בסופי השבוע ומגיע בתפוצה רחבה ליותר מ-20 אלף בתי אב.

 

 פרסום מודעות דרושים בעיתון ידיעות הגליל – בדרך הנכונה…

אך מה קורה ברגע שאנו מפרסמים מודעת דרושים? ובכן, פשוט מאוד – בעקבות המצב הלא טוב בשוק העבודה וכמות דורשי העבודה בשוק אנו ישירות מוצפים במאות קורות חיים ואין שום קשר בין אם הם מתאימים או לא. בנוסף, אנו מתחילים לקבל עשרות טלפונים בקשר למשרה – דבר שיכול להוות הפרעה ומטרד של ממש לכל אחד ובמיוחד לבעל עסק קטן אשר מעוניין להמשיך ולהפעיל את העסק שלו תוך כדי הגיוס במינימום טרחה בכל הקשור לגיוס למשרה.

 

חברת פרסום מודעות ותיקה בעל קשרים ענפים בענף המדיה תוכל לסייע לכם לסנן את זה מראש באמצעות ניסוח נכון של מודעות דרושים ובין היתר לסייע גם בניהול תהליך פרסום המודעה – החל מבחירת המיקום הנכון ביותר עבור המודעה הספציפית שלכם (זאת בכדי למקסם את התמורה אשר תקבלו) והן בשיחות לקבלת המחיר הנמוך ביותר עבור המודעה הספציפית שלכם.