פרסום מודעות דרושים במקומון היי קיו אשדוד


אנו כבעלי עסקים תמיד צריכים פרסום בין אם פרסום כללי או כאשר אנו מגייסים עובדים חדשים, פרסום מודעות דרושים – אך חשוב מאוד להבין כי מודעות דרושים הנן מודעות ייחודיות בכך שאם המודעה אינה מנוסחת היטב ומכוונת את אלו אשר אתם מעוניינים שיפנו אליכם וכמובן, אם המודעה אינה ממוקמת במקום אטרקטיבי אתם מסתכנים לא רק בבזבוז כסף מבחינת הפרסום – אלא גם בפניות מיותרות ממועמדים אשר אינם עונים על דרישות המשרה שפרסמתם אשר פעמים רבות יכולות להגיע גם למאות פניות – הן בצורת קורות חיים והן בצורת טלפונים לבית העסק – דבר אשר גורם להפרעה חדה בשטף העבודה בבית העסק – בייחוד אם מדובר בעסקים קטנים להם לרוב אין אנשי מקצוע אשר יבצעו את זה עבורם.

קצת על עיתון הייקיו אשדוד…

עיתון היי קיו הנו חינמון חדש יחסית באשדוד (כ-7 שנים). בעיתון ניתן למצוא מדורי דוגמת מדור חדשות, מדור ובו כתבות ספורט ותרבות ועוד דברים רבים. העיתון מופץ ישירות לתיבות הדואר של תושבי אשדוד בתפוצה רחבה יחסית ישירות למעל לעשרים אלף בתי אב. העיתון מופץ כל יום חמישי וניתן למצוא אותו גם במקומות מסחר שונים דוגמת תחנות דלק וסופרמרקטים מלבד ההפצה הישירה לתיבות הדואר. בעיתון ניתן לפרסם במגוון גדלים – ניתן לבצע פרסום מודעה של חצי עמוד, עמוד שלם ואף שמינית עמוד.

 

אז איך מבצעים פרסום מודעות דרושים במקומון היי קיו אשדוד בצורה נכונה?

פרסום מודעות דרושים בצורה נכונה בעיתון הזה או למעשה בכל מדיה אחרת בהיעדר בעל מקצוע אשר ידע לבצע את זה בתוך הארגון כדאי לבצע באמצעות חברת פרסום מודעות מקצועית אשר תנסח עבורכם את המודעה, תדע להתנהל גם מול המדיה הרלוונטית ולבסוף לבחור מיקום אטרקטיבי לפרסום הסופי של המודעה ובכך לפשט עבורכם את תהליך הגיוס.

 

כמה מילים לסיכום על פרסום מודעות דרושים במקומון היי קיו אשדוד…

לסיכום, כאשר מפרסמים משרה, מומלץ לבצע זאת באמצעות חברת פרסום מודעות אשר תחסוך עבורכם טרחה וכסף רב תוך פישוט תהליך הגיוס כולו.