פרסום מודעות דרושים במקומון ידיעות חיפה


על אף מהפכת האינטרנט והרשתות החברתיות, עיתון עדיין נשאר פלטפורמה פרסומית יעילה למודעות "דרושים". אם יש לך עסק באזור חיפה ואתה מגייס בימים אלה עובדים חדשים, ייתכן שפרסום מודעה בעיתון "ידיעות חיפה" יהיה עבורך אפקטיבי ביותר.

על היתרונות שבפרסום מודעת דרושים עבור המעסיקים והמועמדים לעבודה כאחד

מודעות פרסום לגיוס עובדים הם האמצעי הפופולארי ביותר לגייס כוח אדם חדש. מודעות הפרסום הופכות לצינור המחבר בין המעסיק למועמד לעבודה, המאפשר להם לתקשר, גם אם באופן בלתי ישיר, והמשחק לטובת שני הצדדים גם יחד. מועמדים לעבודה, מצידם, מצפים בקוצר רוח למודעות ה"דרושים" המתפרסמות בעיתונים ובאינטרנט, על מנת שיוכלו לשלוח את קורות החיים שלהם ולקבל הזדמנות להתמיין למשרה בה חשקה נפשם. באותה נשימה, המעסיקים מקבלים, באמצעות מודעות אלה, כמויות רבות של קורות חיים, מתוכם הם יכולים לסנן את המועמדים המתאימים ביותר לעבודה. כך למעשה, יוצרות מודעות ה"דרושים" חיבור בין האינטרסים של שני הצדדים, לתועלתו האישית של כל אחד מהם.

 

פרסום מודעת דרושים בעיתון ידיעות חיפה – למי זה מתאים?

מנהל חברה או בעל עסק שפועל בחיפה, וודאי יעדיף לפרסם מודעה בעיתון "ידיעות חיפה", שהוא מהמקומונים הפופולאריים ביותר בחיפה וסביבותיה. בעליו של עסק, הממוקם באזור חיפה, וודאי מחפש עובדים שמתגוררים אף הם באזור, על מנת לחסוך להם את זמני הנסיעות, עליהם כמובן הוא צריך לשלם מכיסו. מאחר שעיתון "ידיעות חיפה" מגיע לכל תושבי חיפה וסביבותיה, ומכיוון שהתפוצה שלו גבוהה, הרי שהוא במה טובה עבור בעל העסק למצוא עובדים חדשים מהאזור. כדי לצאת לדרך, ולפרסם את מודעת הדרושים, רצוי לפנות אל חברת פרסום המתמחה בפרסום מודעות על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. חברה העוסקת בפרסום מודעות תבצע עבור הלקוח את כל הפעולות הכרוכות בפרסום המודעה, כולל ניסוחה, והצבתה במיקום אידיאלי מבחינה פרסומית במקומון הנידון.