פרסום מודעות דרושים במקומון מידע 8


אין לאף אחד בארץ קרוב משפחה אשר לא חווה בעבר או עדיין חווה כיום את השלב הלא-כל-כך נעים של חיפוש עבודה, המצב בארץ מבחינת האבטלה השתפר – אך עדיין ישנם אנשים רבים מאוד אשר מחפשים עבודה והעובדה נכונה הרבה יותר כאשר אנו מגיעים לפריפריות – לערים דוגמת ירוחם, דימונה ואף קריית שמונה.

 אם אנחנו בית עסק קטן או בינוני באזור קריית שמונה אשר מחפש להעסיק אדם נוסף – לרוב, אין לנו בחברה אדם אשר מתעסק בתחום זה של גיוסים בתוך החברה ופעמים רבות אנו מסתבכים בתהליך הגיוס – בין אם בשל חוסר ידע היכן או איך לפרסם את מודעת הדרושים ובין אם באחד השלבים המאוחרים יותר דוגמת מודעות דרושים אשר מביאות לנו את המועמדים הלא נכונים  ובכך מבזבזות לנו זמן רב עקב חוסר היעילות.

 רגע, אז אם לא לפרסם לבד, איך מפרסמים מודעת דרושים?

אז בעצם איך לפרסם מודעת דרושים כמו שצריך? למעשה, זה לא אמור להיות מסובך אם אנו משתמשים בשירותיה של חברת פרסום מודעות מקצועית וותיקה. חברת פרסום מודעות שכזו יכלה לסייע לנו בצורה טובה מאוד לבצע את הגיוס בזמן הקצר, היעיל והזול ביותר.

 

 קצת על עיתון מידע 8 קריית שמונה…

מקומון מידע 8 הוא מקומון אשר מופץ באזור קריית שמונה ובאזורים הסמוכים לעיר דוגמת אזור אצבע הגליל. המקומון נוחת בתיבות הדואר של תושבי העיר קריית שמונה והאזורים הסמוכים לעיר. העיתון מופץ בשפה הרוסית בקריית שמונה ובמושבים דוגמת מושב יפתח, מושב רמות נפתלי, מרגליות ומושבים נוספים. העיתון מופץ בתפוצה של מעל ל-16,000 עותקים.

 לסיכום, אם יש לכם משרה אליה אתם מגייסים והינכם מעוניינים לפרסם מודעת דרושים אשר פונה לקהל הרוסי מומלץ לפרסם במקומון מידע 8 באמצעות חברת פרסום מודעות מקצועית וותיקה אשר תוכל לסייע לכם לבצע את הגיוס בצורה המקצועית, היעילה, המהירה ואף לחסוך לכם כסף רב בתהליך הגיוס.