פרסום מודעות דרושים בעיתון אפוכה צפון


כבעלי עסקים, אנו מכירים את זה – בבית העסק שלנו התפנתה משרה עקב התפטרות, פיטורין או בעקבות הצורך להתרחב – המשמעות היא שצריך לגייס לאותה משרה אדם אשר יאייש אותה – עכשיו בואו ונגיד לכם את זה ישירות – התהליך לא צריך להיות מייגע!

 פרסום מודעות דרושים בעיתון אפוכה צפון – קצת פרטים על העיתון…

אם המשרה שיש לאייש צריכה לפנות לקהל הרוסי ומדובר בעסק או אדם אשר נדרשים מהצפון – עיתון אפוכה צפון הנה אופציה מעולה לפרסום מודעת דרושים ברוסית. המדובר בעיתון פופולרי מאוד עם חיתוך של כתבות לפי הערים בהן הוא מחולק. עיתון אפוכה צפון הנו עיתון בעל תפוצה רחבה של מעל ל-17,000 עותקים. העיתון מגיע לחנויות השונות המכוונות לקהל הרוסי כמו גם לדוכני העיתונים בכל אזור הצפון ובערים דוגמת נהריה, עכו, קריית שמונה בצפון הרחוק ועד לטבריה, זכרון יעקב וחיפה וכל היישובים הסמוכים.

העיתון הנו עיתון מגוון אשר מפורסם בפורמט של מקומון בחלוקה לפי הערים בהן הוא מופץ – כך לדוגמא, בנהריה יהיו כתבות הנוגעות לעיר, בחיפה יהיו כתבות אשר מכוונות לעיר חיפה. בעיתון ניתן למצוא מגוון מדורים – בין חדשות ואקטואליה, ספורט ותרבות ועד ללוח מודעות רחב ידיים ונושאים.

 

פרסום באמצעות חברת פרסום מודעות – אפוכה צפון

כמובן, אם החלטנו לפרסם מודעת דרושים – כדאי לעשות זאת באמצעות חברת פרסום מודעות – חברה שכזו תסייע לנו לנסח את המודעה ולחסוך פניות מאנשים אשר לא מתאימים לדרישות המשרה אשר אנו החלטנו לאייש ובו-זמנית תמשוך את תשומת הלב של כל אלו אשר כן מתאימים לאייש את המשרה שאנו מפרסמים. בנוסף, בזכות הידע הרב והקשרים הנרחבים – יכולת המשא ומתן בכל הנוגע למיקום המודעות ולמחיר אשר אנו נשלם עליהן הנו הרבה יותר יעיל ונוכל לא רק להשיג מיקום טוב יותר בעיתון, אלא גם לחסוך לא מעט כסף – הן בתשלום לעיתון והן בחסכון בזמן בסינון מאות קורות חיים וקבלת טלפונים לא רצויים.