פרסום מודעות דרושים בעיתון גל גפן חולון


 

גל גפן, רשת המקומונים מהגדולות בארץ, עם ריכוז מקומונים גדול במרכז הארץ מוציא את המקומון גל-גפן חולון – אשר מיועד כמובן לחלוקה לבתי אב באזור העיר חולון והערים הקרובות דוגמת אזור. העיתון מחולק בתפוצה רחבה למעל ל-60 בתי-אב, העיתון נוחת בתיבות הדואר של התושבים בימי רביעי.

 

קצת על חולון ועיתון גל גפן חולון…

חולון ואזור מתאפיינות באזורי תעשייה  רחבי ידיים המעסיקים אלפי עובדים – אזורי התעשייה הללו כוללים חברות גדולות ובתי עסק קטנים אשר מפעם לפעם עושים גיוסים ולמרות שנהוג לחשוב כי האינטרנט היא אופציה כמעט יחידה לפרסום מודעות דרושים – הדבר כלל לא נכון. למעשה, ההפך הוא הנכון – פעמים רבות, מודעה מנוסחת היטב וממוקדת בעיתון מקומי יכולה להיות עדיפה מאשר מודעה אשר לא ממוקדת ברשת האינטרנט.

 

אם יש לכם בית עסק, גדול או קטן בחולון או בסביבה הקרובה שלה, פרסום מודעות דרושים בעיתון גל גפן חולון יכולה להיות כלי נהדר לגיוס אותו עובד או עובדת. כמובן, שבכדי לעשות את הגיוס בצורה המהירה, החלקה, היעילה והזולה ביותר כדאי לדעת מספר דברים בכל הקשור לפרסום מודעות דרושים.

 

ביצוע גיוס – פרסום מודעות בעיתון גל גפן חולון

כאשר מבצעים גיוס, השלב הראשון בגיוס הנו פרסום מודעת דרושים – מודעת דרושים צריכה להיות מנוסחת וממוקמת כך שתמשוך רק את תשומת הלב הנכונה ושנקבל אך ורק את קורות החיים המתאימים לנו – זאת במקום האפשרות השנייה של למיין מאות קורות חיים (לצערנו, יש מחפשי עבודה רבים) ולבזבז זמן יקר. גם עניין נוסף –עניין התשלום ומיקום המודעות הנו משהו שכדאי להתייחס אליו – חברת פרסום מודעות מקצועית תוכל לתת לכם שירות החל מניסוח ובחירת מיקום המודעה ועד למשא ומתן והפרסום הסופי של המודעה ובכך לחסוך לכם טרחה רבה הקשורה לניסוח המודעות, בחירת מיקומים ומשא ומתן אל מול העיתונים השונים – אשר להם יש את הניסיון, הידע והקשרים הבין-אישיים עם אותם עיתונים ובכך לחסוך לכם את הדברים האמורים לעיל.