פרסום מודעות דרושים בעיתון גל גפן ראשון לציון


ראשון לציון הנה אחת הערים הגדולות בארץ וככזו בתחומי העיר קיימים בתי עסק רבים – גדולים כקטנים, כאשר ברוב בתי העסק הקטנים אין מחלקה או אדם אשר מתמחים בגיוסים, כוח אדם וכל הדברים אשר סובבים את התחום. בין היתר, כחלק מתהליך הגיוס ולמעשה החלק הראשון בתהליך הנו פרסום מודעת דרושים על מנת ליידע את הציבור הרחב על כך שישנה משרה פנויה בבית העסק – בין אם מדובר במשרה שהתפנתה עקב התפטרות או פיטורין של אדם ובין אם מדובר במשרה חדשה אשר נוצרה עקב התרחבות או צרכי בית העסק.

 פרסום מודעות דרושים גל גפן ראשון לציון – זמן זה כסף…

חשוב להבין, פרסום מודעת דרושים אינו פשוט כלל – צריך להקפיד על כללים ברורים בכדי למנוע מאנשים אשר לא מתאימים לדרישות שלנו בכלל לשלוח קורות חיים – כי ברגע שזה קורה אנו מבזבזים שעות על גבי שעות על מנת למיין מאות קורות חיים אשר מגיעים אלינו, מקבלים שיחות טלפון אשר גורמות לבזבז לנו את הזמן במקום שנעסוק בבית העסק הקטן שלנו (וכידוע, בעסקים קטנים כל דקה היא חשובה) – בנוסף, ככאלו אשר לא עוסקים בתחום באופן קבוע איננו מכירים את התמחור של העיתונים השונים, את הנפשות הפועלות בהן ובכך אנו נקבל מיקום פחות טוב ואף מחיר גבוה יותר.

 

פרסום מודעות דרושים באמצעות חברת פרסום

גל גפן הנה רשת מקומונים בעלת פריסה ארצית – אך פרוסה בעיקר במרכז הארץ. ראשון לציון הנה אחת מהערים בהם ישנו מקומון של גל גפן – עיתון גל גפן ראשון לציון. מדובר בעיתון אשר מופץ לתיבות הדואר של תושבי העיר כולה (גם הצד המערבי)  ומגיע בסך הכל למעל ל-65 אלף בתי אב עם מדורים הכוללים בין היתר כתבות אקטואליה, ספורט ולוח מודעות רחב.

 

בכדי לקבל את תשומת הלב מקהל היעד ממנו אנו רוצים לגייס ואך ורק ממנו תוך קבלת מיקום טוב והמחיר הכי נמוך מומלץ להשתמש בשירותיה של חברת פרסום מודעות מקצועית וותיקה אשר תדע בדיוק כיצד להשיג עבורכם את התוצאות הללו במינימום טרחה ומאמץ.