פרסום מודעות דרושים בעיתון גל גפן רמלה-לוד


לרשת המקומונים של גל גפן זרועות רחבות – בעיקר במרכזה של ארץ ישראל. כחלק מרשת המקומונים של גל-גפן מופץ המקומון גל-גפן רמלה-לוד, המקומון הנו מקומון אשר מיועד להפצה לתושבי הערים רמלה, לוד וכמובן תושבי המושבים בסביבה הקרובים לרמלה וללוד. בין המושבים אשר מקבלים את העיתון ניתן למצוא את הישוב גזר, הישוב יגל ואף מועצות מקומיות דוגמת באר יעקב. העיתון מופץ בכל יום חמישי ישירות לתיבות הדואר של תושבי הסביבה בתפוצה של מעל ל-35 אלף בתי-אב.

 

קצת על אזור הערים רמלה ולוד…

הסביבה של רמלה-לוד מתאפיינת באזורי תעשייה רחבי ידיים ובתי עסק רבים – גדולים כקטנים, מפעלים וחנויות קטנות. בכל יום, מתפרסמות מודעות דרושים אשר בעלי עסקים מקומיים מפרסמים על מנת לגייס אנשים לאייש את המשרות אשר נפתחו בבית העסק שלהם. על מנת לאייש את המשרות הללו במהירות וביעילות יש לפרסם מודעות דרושים מקצועיות אשר יסננו את האנשים אשר אנו לא מתאימים להגדרות ודרישות התפקיד אשר נפתח.

 

שימוש בחברת פרסום – ביצוע פרסום מודעות בגל גפן רמלה-לוד

בכדי שנוכל להמשיך ולבצע את עבודתנו בכדי שהגיוס ייקח מעט משאבים ככל האפשר, מומלץ להשתמש בשירותיה של חברת פרסום מודעות – חברת פרסום מודעות תלווה אותנו החל מן השלבים הראשונים של ניסוח המודעות – דרישות התפקיד והניסיון, דרך ביצוע המשא ומתן ובחירת מיקום יעיל לביצוע המודעה ועד לסיום המוצלח – פרסום המודעה ותחילת קבלת קורות החיים הנכונים תוך סינון אלו אשר לא מתאימים לתפקיד על ידי הגדרות התפקיד במודעה. כמובן, שבאמצעות משא ומתן יעיל והקשרים הבין-אישיים הקיימים בחברה כזו – ניתן, לרוב, גם לחסוך כסף רב בפרסום המודעות ובכלל, טרחה רבה בכל הקשור לתהליך הגיוס.

 

לסיכום,  אם אתם בעלי עסק באזור הערים רמלה או לוד ואתם מגייסים לתפקיד כלשהו – כדאי ואף מומלץ לפנות אל חברת פרסום מודעות ותיקה ומקצועית אשר תדע לתת עבורכם  את השירות הזה ובכך לגייס לתפקיד במהירות, ביעילות ואף תוך חסכון כסף רב.