פרסום מודעות דרושים בעיתון זמן הדרום


גיוס עובדים – פרסום מודעות דרושים בעיתון זמן הדרום

 איזה יופי, אנחנו גדלים וצריכים לגייס עובד או עובדת חדשה או לחלופין אפילו מספר עובדים, התהליך יכול להיות פשוט מאוד או מסובך מאוד – הכל תלוי בהתחלה שלנו, כלומר – פרסום מודעות הדרושים. מודעת דרושים הנה השלב הראשון וייתכן אף הקריטי ביותר בכל הקשור לגיוס מועמדים לעבודה בחברה ובבית העסק.

 

אז איך עושים גיוס באמצעות פרסום מודעות דרושים בצורה נכונה?

ובכן, רבים חושבים כי באמצעות אתרי האינטרנט השונים והמגוונים ניתן להגיע למועמדים הנכונים ביותר עבורנו – לא תמיד זה נכון! במיוחד במיקומים בהם יש עיתונות מקומית חזקה, דוגמת אזור אשדוד, אשקלון והדרום – בו קיימים מספר עיתונים מקומיים חזקים וביניהם עיתון זמן הדרום.

 

פרסום מודעות דרושים בעיתון זמן הדרום – נתונים על העיתון

עיתון זמן הדרום הנו מקומון אשר מופץ כחלק מעיתון סוף השבוע של מעריב. בעיתון ניתן למצוא ידיעות אקטואליה, ידיעות ספורט מקומיות וכלל-ארציות וכמובן, גם לוח מודעות מגוון המחולק לנושאים שונים דוגמת מודעות נדל"ן, מודעות למכירת רכב ממונע וכמובן – מודעות דרושים. העיתון מגיע ב-2 סיווגים – עיתון המחולק באזור אשדוד והסביבה מגיע בתור "זמן דרום אשדוד" ועיתון המחולק באזור אשקלון והסביבה מגיע בתור "זמן דרום אשקלון" ובסך הכל העיתון מגיע לכ-50,000 בתי אב.

 

חברת פרסום מודעות – תחסוך לכם זמן וכסף…

זמן הדרום תופס נפח קוראים רב בכל הקשור לעיתונות המקומית באזורים בהם הוא מופץ ובכך מגיע לעיניהם של מועמדים רבים אשר יוכלו להתאים לכם וגם כאלו אשר לא יתאימו – לכן, חשוב להשתמש בשירותיה של חברת פרסום מודעות מקצועית וטובה אשר תדע לנסח את המודעה בצורה שבה תקבלו את קורות החיים של אלו אשר מתאימים לדרישותיכם ותמנע מאלו אשר לא עונים על דרישותיכם מבכלל לשלוח קורות חיים – ובכך תחסוך לכם זמן – שידוע לכם, זמן הוא כסף. בנוסף, חברת פרסום מודעות הינה בעלת קשרים וידע אשר תדע כיצד לנהל משא ומתן מוצלח מול העיתון בכדי שתקבלו את המיקום הטוב ביותר האפשרי בעיתון כמו גם את המחיר הטוב ביותר תוך כאב ראש וטרחה מינימליים עבור המגייסים.