פרסום מודעות דרושים בעיתון ידיעות – תפוצה ארצית ומקומית


 

למרות שרבים מפרסמים מודעות דרושים ברשת האינטרנט, אין זה אומר כי עיתונים בתפוצה ארצית הפכו ללא רלוונטיים. למעשה, פרסום מודעות דרושים בעיתון ידיעות אחרונות, עיתון ארצי בעל תפוצה רחבה ביותר – הן למנויים והן במקומות הציבוריים דוגמת תחנות רכבת ואוניברסיטאות הוא הימור מעולה הן לחברות אשר תרות אחרות עובדים הן ברחבי הארץ והן בחו"ל.

פרסום מודעות דרושים בעיתון ידיעות אחרונות – מי הם רשת ידיעות תקשורת?

ידיעות תקשורת הינה רשת העיתונים הגדולה בישראל, ידיעות תקשורת הינה המוציאה לאור של רשת המקומונים של "ידיעות אחרונות" בעלת הכיסוי הגדול ביותר בארץ בכל הקשור למקומונים – בכדי לתת לכל אזור את תשומת הלב הייחודית עבורו בוצע פיצול אסטרטגי של המקומונים – כך לדוגמא באם אתם מעוניינים לבצע פרסום מודעות דרושים בעיתון ידיעות באזור בת-ים אתם תוכלו לפרסם בידיעות בת-ים – לרשת יש כ-20 מקומונים שכל אחד מהם מתמקד באזור מסוים בארץ ומגיעים אף עד קצוות הארץ (ידיעות קריית שמונה וידיעות אילת).

למה לפרסם מודעות דרושים דווקא במקומונים של ידיעות?

עיתון ידיעות ידוע במוניטין הטוב ביותר שקיים בשוק העיתונות, בין בגלל שהוא העיתון הגדול ביותר ובעל התפוצה הגדולה ביותר ובין אם זה בגלל הוותק שלו – לכן למחפשי עבודה יהיה קל יותר למצוא את העבודות אשר רלוונטיות למעסיקים מהאזור שלהם וזאת במקום לחפש ברשת האינטרנט או בעיתונים בתפוצה ארצית אשר לא כל אחד מסוגל לבצע את המשימה הזו.

לסיכום, רשת המקומונים של ידיעות תקשורת הינה אחת האופציות הטובות ביותר שאתם יכולים לבחור בכדי לבצע פרסום מודעות דרושים – זאת בגלל התפוצה הגדולה שיש לעיתון והן בגלל הוותק והמוניטין שרשת העיתונים צברה לעצמה במרוצת השנים.