פרסום מודעות דרושים בעיתון עליתון


אזור הנגב הנו אזור מתפתח תמידית וככזה תמיד ישנן משרות אשר נפתחות מדי שבוע ואף מדי יום. אם אנו בעלי עסק באזור – בין אם בנתיבות, מרחבים, שדרות, אופקים או קיבוצי הסביבה ואנו מחפשים לגייס עובד חדש בין אם למשרה שהתפנתה עקב סיום יחסי עבודה עם עובד קודם מצידנו או מצדו או בין אם מדובר במשרה חדשה שאנחנו יוצרים כחלק מהתרחבות – אנו צריכים לפרסם מודעת דרושים על מנת שאנשים יוכלו לדעת כי ישנה משרה אליה אנו מגייסים בבית העסק שלנו ושהם יכולים להגיש קורות חיים.

 פרסום מודעות דרושים בעיתון עליתון - קצת פרטים על עיתון עליתון…

עיתון נפוץ מאוד ביישובי הסביבה אשר פונה בדיוק לאוכלוסיה שבאזור וביניהם גם מחפשי עבודה – הינו עיתון עליתון, המדובר בעיתון ותיק מאוד בעל ותק של 35 שנים אשר מופץ על בסיס שבועי ברחבי הנגב בערים אשר צוינו מעלה ובקיבוצים הסמוכים בתפוצה של כ-10,000 עותקים בתחנות הדלק, סופרמרקטים ומקומות ציבוריים אחרים באזור.

 

ניסוח מודעות דרושים – חברת פרסום מודעות מקצועית ואמינה

עם זאת, כדאי לדעת כי כאשר מגייסים ויש לפרסם מודעות דרושים בעיתון עליתון או בעצם בכל עיתון או מדיה אחרת – מומלץ לנסח את מודעת הדרושים כך שאנשים אשר אינם מתאימים להגדרות המשרה או התפקיד פשוט לא יפנו אלינו ובכך נחסוך לעצמנו שעות עבודה רבות של סינון מועמדים אשר לא מתאימים, נחסוך לעצמנו טלפונים מיותרים מאנשים שכאלו ובעיקר גם לא נסתכן באיבוד מועמדים שיכול להיות שהיו מתאימים ואנו פשוט לא שמנו לב עקב הצפה בקורות חיים מיותרים. הרי לא לכל חברה ולכל אחד ישנו אדם או מחלקה בחברה (ובמיוחד בעסקים קטנים) אשר מכירים את רזי הגיוס – בדיוק בגלל סיבה זו כדאי לפנות לחברת פרסום מודעות.

 

חברת פרסום מודעות הנה חברה שכל עיסוקה היא הקשר מול העיתונים והמדיות השונות בניסוח מודעות, משא ומתן מול אותן מדיות ועיתונים שונים ולבסוף גם השגת "הדילים" הטובים ביותר הן מבחינת מיקום בעיתון לחשיפה מקסימלית והן מבחינת המחיר לפרסום המודעות.