פרסום מודעות כינוס נכסים בעיתון ידיעות בת-ים


רובנו מכירים את המושג הזה כינוס נכסים מכיוון שאנו שומעים אותו מפעם לפעם אך למעשה איננו מכירים מה עומד מאחורי המושג הזה כנגד מי הוא מבוצע ומה המשמעות האמתית שלו – כינוס נכסים מבוצע כנגד חייבים בהוצאה לפועל (ישנו סוג נוסף של כינוס נכסים, אך עכשיו נדבר על הסוג הזה) אשר לא מסוגלים לשלם את חובותיהם והזוכים בתיקים שמתנהלים כנגדם מבקשים לבצע מכירה של הנכסים אשר עוקלו. הדבר מבוצע בהליך פשיטת רגל וכינוס נכסים. כינוס הנכסים מבוצע כהליך קיצוני כאשר כל השאר לא סייע וכולל בין היתר דירות ונכסי נדל"ן של החייבים – בין אם מדובר בבתים פרטיים או בתי עסק אשר בידיהם ועד למוצרי החשמל הקטנים ביותר אשר בבעלותם.

פרסום מודעות במדיות השונות – עושים את זה נכון.

כחלק מהליך הכינוס, יש לפרסם מכרז במדיות השונות – הדבר ידוע גם כפרסום מודעות כינוס נכסים, מודעות אלו צריכות להיות בדיוק לפי לשון החוק אחרת ראש ההוצאה לפועל יכול שלא לאשר את המכירה הסופית של הנכסים. על כן, שימוש בחברת פרסום מודעות ותיקה לה ניסיון לא רק בניסוח מודעות בכלל ומודעות כינוס נכסים בפרט אלא גם במשא ומתן מול המדיות השונות והרבות על מנת לתת לנו את תשומת הלב שאנו צריכים ומקהל היעד שאנו צריכים תוך חסכון לא מועט בטרחה, זמן וכסף.

 

קצת על עיתון ידיעות בת-ים.

עיתון ידיעות בת-ים הוא מקומון נוסף מרשת המקומונים הגדולה בארץ – רשת המקומונים של ידיעות תקשורת – ידיעות תקשורת מוציאה לאור מקומונים בכל רחבי הארץ החל מידיעות אילת בדרום הרחוק ועד לידיעות קריית שמונה בצפון הרחוק. בעיתון תוכלו למצוא תוכן מגוון ורב החל מחדשות וכתבות ספורט מקומיות ועד ללוח מודעות מעניין ומגוון.

 

לכן, אם אנו נמצאים בשלב של פרסום המכרזים במדיות השונות – אל לנו לבצע את פרסום המודעות בעצמנו, יש יתרון לא מועט בפנייה לחברת פרסום מודעות מצליחה על מנת לצלוח את השלב הזה במינימום זמן וטרחה ואם אפשר אז גם לחסוך לא מעט כסף בתהליך פרסום המודעות.