פרסום מודעות כינוס נכסים בעיתון ידיעות נתניה


כינוס נכסים, הליך אשר מבוצע באמצעות ההוצאה לפועל הנו הליך קיצוני אשר מתרחש במצב בו אדם לא מסוגל לשלם את חובותיו והזוכים נאלצים לפנות להליך של כינוס נכסים ופשיטת רגל על מנת לקבל לחזקתם את הנכסים החשובים ביותר של החייב – דוגמת נכסי נדל"ן (דירות, בתים פרטיים, בתי עסק) ועד לרכבים, מוצרי חשמל וכד'.

קצת על עיתון ידיעות נתניה

עיתון ידיעות נתניה הנו עיתון מרשת המקומונים של ידיעות תקשורת, המוציאה לאור את עיתון ידיעות אחרונות. עיתון ידיעות נתניה הנו מקומון פופולרי מאוד באזור נתניה והסביבה הקרובה – עיתון ידיעות נתניה הנו מקומון פופולרי גם עקב היותו מקומון ותיק מאוד באזור וגם עקב היותו מופץ יחד עם העיתון הפופולרי ביותר בארץ – עיתון ידיעות אחרונות. העיתון שנקרא ביותר מ-20,000 בתי-אב ובו מדורים עשירים בכתבות ומידע כמו גם בלוח מודעות גדול ועשיר.

 

פרסום מודעות כינוס נכסים – באמצעות חברת פרסום מודעות

לכינוס נכסים ישנם חוקים והוראות חוק – על מנת לעקוב אחר הוראות החוק יש לפרסם מודעות כינוס נכסים על מנת לקבל אישור לכל הליך המכרז ולבסוף גם למכירת הנכס הסופית מראש ההוצאה לפועל – על מנת לבצע זאת בצורה כזו שנקבל את מלוא תשומת הלב החיובית על מנת שאנשים מתאימים יגישו הצעות למכרז מומלץ לבצע זאת באמצעות חברת פרסום מודעות ותיקה אשר תדע לבצע את ניסוח המודעה ותוך כדי גם משא ומתן לגבי המיקום והתמחור של המודעה על מנת לסיים את השלב הזה – בצורה המהירה היעילה והזולה ביותר.

 

לסיכום, אם אתם נמצאים לפני שלב פרסום מודעות כינוס נכסים במדיות השונות  – מומלץ מאוד לפנות לחברת פרסום מודעות ותיקה ומקצועית אשר תסייע לכם לבצע את התהליך במהירות וביעילות מקסימלית שתחסוך לכם טרחה רבה, זמן רב ואף כסף.