פרסום מודעות כינוס נכסים בעיתון ידיעות רחובות


כולנו שומעים בתקשורת על כינוס נכסים, רובנו לא באמת מכירים מה זה אומר. כינוס נכסים הנו השלב האחרון בתהליך ארוך של סנקציות אשר מופעלות כנגד חייב בתיקים בהוצאה לפועל. כאשר חייב מוכרז כחייב מוגבל באמצעים וההליכה לפשיטת רגל הנה הכרחית – הליך כינוס הנכסים הנו חלק מההליכים אשר נדרשים על מנת להבטיח כי הזוכים בתיקים השונים כנגד החייב יקבלו את המקסימום האפשרי מאת החייב לפני שיוכרז כפושט רגל ויקבל הפטר מחובותיו.

קצת על עיתון ידיעות רחובות.

רחובות הנה עיר במכרז הארץ, בעלת תושבים רבים, בעל מצב סוציו-אקונומי בינוני-גבוה. עיתון ידיעות רחובות יוצא לאור בסוף השבוע בפורמט של מקומון עם כתבות צבע רבות העוסקות בין היתר בחדשות ואקטואליה מקומית, חדשות תרבות וספורט מקומיות ואף לוח דרושים גדול בעל מגוון רב של נושאים. העיתון מופץ ביותר מ-25,000 עותקים הן בתוך עיתון ידיעות אחרונות של סוף השבוע והן בתור עיתון עצמאי לחלוטין.

 

פרסום מודעות באמצעות חברת פרסום מודעות

אם אנו נחליט לפרסם מכרז בעצמנו, אנו צריכים לדעת את כל העיתונות על בוריה, כיצד לנסח את המודעות בצורה הנכונה והמתאימה על מנת לקבל את אישור ראש ההוצאה לפועל בסוף התהליך וגם (ולא פחות חשוב) את מקסימום תשומת הלב מהאנשים הנכונים. חברת פרסום מודעות טובה ומקצועית תדאג לכם לניסוח נכון ומקצועי המבצע את לשון החוק ובו-בזמן לבצע משא ומתן יעיל ומהיר על מיקום המודעה ומחירה.

 

לסיכום, אם הגיע שלב פרסום המכרז – מומלץ לפנות לחברת פרסום מודעות מקצועית וותיקה שתדע לבחור את המדיות המתאימות ביותר עבור המודעה שלכם, המיקום הנכון ביותר עבור המודעות הספציפיות שלכם ותבצע עבורכם את המשא ומתן גם על תמחור המודעה – כך חברה כזו תחסוך לכם טרחה וזמן רב – הן "בהדיפת" מועמדים לא מתאימים והן בביצוע יעיל ומהיר של כל הליך מציאת המועמדים והמכרז.