פרסום מודעות כינוס נכסים בעיתון ידיעות הנגב


בין אם בבעלותנו חברה קטנה, חברה גדולה או אפילו אם אנו אנשים פרטיים אנו יכולים להגיע למצב שאנו חייבים כסף לא מועט  וכתוצאה מכך להגיע למצב שידרוש מאיתנו פשיטת רגל אשר בעקבותיה יגיע כינוס נכסים.

קצת על עיתון ידיעות הנגב…

עיתון ידיעות הנגב הנו עיתון מרשת המקומונים של ידיעות תקשורת, המוציאה לאור את עיתון ידיעות אחרונות. עיתון ידיעות הנגב הנו מקומון פופולרי מאוד באזור באר שבע והסביבה ומופץ יחד עם עיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות כמו גם כעיתון עצמאי לחלוטין. בעיתון ניתן למצוא מדורים דוגמת חדשות מקומיות, כתבות ספורט, תרבות ולוח מודעות רחב ידיים עם נושאים דוגמת מכירה והשכרה של נכסי נדל"ן, רכב, יד-שנייה ואף דרושים.

 

קצת יותר מידע על כינוס נכסים…

במהלך ביצוע כינוס נכסים ישנה דרישה לפרסם את דבר המכירה והכינוס במדיות השונות, משמעות הדבר הינו שיש לפרסם מודעת כינוס נכסים. מודעות כינוס נכסים ייחודיות מכיוון שיש תנאים וחוקים אשר המודעה צריכה להיות לפיהם על מנת שתאושר ותהיה כשירה מבחינת בית המשפט ויסייע בידינו לגייס גם משתתפי מכרז טובים ומתאימים עבור המכרזים שלנו.

 

פרסום מודעות כינוס נכסים – באמצעות חברת פרסום מודעות

על מנת לבצע פרסום מודעות כינוס נכסים בצורה טובה, מקצועית ומהירה כדאי לבצע זאת באמצעות חברת פרסום מודעות טובה ומקצועית אשר תדע כיצד לנסח את המודעה כך שתתאים לתקנות ולחוקים – דבר אשר יחסוך זמן רב בנסיון להבין ולנסח את זה כנדרש. החברה תוכל גם לבצע משא ומתן מול המדיות השונות על מנת לקבל גודל מודעה אידיאלי ומיקום אידיאלי למודעה. כמו כן, חברת פרסום מודעות הינה בעלת מאגר ידע וקשרים על מנת לשאת ולתת גם בכל הקשור למחיר המודעה.

 

לסיכום, כאשר יש לכם צורך לבצע פרסום של מודעת כינוס נכסים, כדאי ואף מומלץ לבצע זאת באמצעות חברת פרסום מודעות אשר תדע לקצר לכם את התהליך למינימום זמן ובכך לחסוך לכם גם טרחה וגם כסף רב.