פרסום מודעות לוח דירה להשכרה בקול העיר והגולן


פרסום מודעות לוח דירה להשכרה במקומונים כאמצעי למציאת שוכר

ישראלים רבים שמחפשים נתיב השקעה כדי ליהנות מרווחים, בנוסף למשכורת החודשית, פונים לא מעט לנדל"ן. קניית דירה והשכרתה היא עסקה משתלמת ביותר בישראל של 2013, והיא מאפשרת ליהנות מביטחון כלכלי. אל הרקע הזה נכנסות מודעות דירה להשכרה, שמטרתן ליידע את הציבור בדירות פנויות להשכרה.

 

פרסום מודעות דירה להשכרה בעיתונים ובמקומונים בכלל ובקול העיר והגולן בפרט

פרסום מודעות דירה להשכרה הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למצוא שוכר לדירה, והוא יוצר למעשה צינור תקשורת בין בעל הדירה לבין שוכרים פוטנציאליים, באופן שמפגיש את האינטרסים של כל אחד מהצדדים.
על מנת להגדיל את הסיכויים למצוא שוכר לדירה במהירות האפשרית, יש לפרסם מודעות דירה להשכרה בכמה שיותר מדיות, כאשר הפופולאריות ביותר הן עיתונים יומיים, מקומונים, אינטרנט ולוחות מודעות ציבוריים. אל הקונטקסט הזה נכנס המקומון קול העיר והגולן, שהוא מקומון המופץ בערים מרכזיות ברמת הגולן, כמו: צפת, ראש פינה, קצרין, מרום הגליל, חצור ועוד. מאחר שמקומון זה מכסה שטח גיאוגרפי גדול ומגיע לידי קרוב ל-10,000 תושבים, הרי שפרסום במקומון זה חייב להיכלל באסטרטגייה הפרסומית שבה ינקוט בעל הדירה. כאמור, ככל שהפרסום ייעשה על גבי מספר רב יותר של עיתונים ומקומונים, כך התוצאות הרצויות מבחינת בעל הדירה יושגו בהקדם האפשרי, ולכן פרסום מודעות דירה להשכרה במקומון קול העיר והגולן הוא כדאי ביותר.

 

כיצד מפרסמים מודעות דירה להשכרה בבמות הפרסומיות הנידונות? 

רצוי לפנות לחברת פרסום מודעות, שעוסקת באופן מקצועי בפרסום מודעות על גבי כל הפלטפורמות הקיימות. חברת פרסום תטפל בכל ההיבטים של פרסום במודעה, ותבטיח, כי היא תפורסם במהירות המקסימאלית, תקבל מיקום אידיאלי במקומונים ובעיתונים ותמשוך תשומת לב מירבית מצד הקוראים, שעליהם נמנה השוכר העתידי.