פרסום מודעות מכרז בחדשות הקריות


פרסום מודעות מכרז בחדשות הקריות – מדוע זה חשוב כל כך?

מעוניין לפרסם מכרז? מתלבט היכן לפרסם את מודעות המכרז על מנת שתקבל את החשיפה הרצויה? הגיע הזמן שתכיר את המקומון חדשות הקריות, ושתדע כיצד הוא עשוי לשרת אותך נאמנה.

 

על החובה החוקית לפרסם מכרז, ועל המקומון חדשות הקריות

יש סיבה לכך שהחוק מחייב משרדי ממשלה וגופים ציבוריים לפרסם מכרזים. המכרז מעניק למחפשי עבודה ונותני שירות הזדמנות שווה להשתתף בפעילות הציבורית במשק, והיתרון שלו עבור מפרסמי המכרז הוא היכולת ליהנות מכמה שיותר הצעות, ולבחור מהן את הרווחית והאטרקטיבית ביותר. כדי שכל המתואר יתרחש, הודעת המכרז צריכה להגיע אל ציבור כמה שיותר רחב, ודרך להבטיח זאת היא לפרסם מודעות מכרז בכל המקומונים והעיתונים היומיומיים המופצים בישראל. חדשות הקריות הוא מהמקומונים המובילים באזור הקריות, והוא מחולק בקרב 200 אלף קוראים בדיוור ישיר. ככזה, הרי שפרסום מודעות מכרז בו הוא חובה, על מנת "לכסות" מבחינה פרסומית את כל אזור הצפון בכלל ואת אזור הקריות בפרט, ולוודא, שדבר פתיחתו של המכרז להצעות יגיע אל תושבי האזור המוזכר לעיל.

 

הפסק להתלבט – פנה בהקדם לחברה העוסקת בפרסום מודעות

מפרסמי מכרזים, שמתלבטים לגבי הדרך המתאימה ביותר להגיע באמצעותה אל פרסום המודעה הרצויה, יוכלו לפנות לחברת פרסום מודעות, ולשים קץ לכל הדילמות. על אף שמן הסתם, היא גובה תשלום (סביר) עבור השירות שהיא מספקת, חברה מקצועית העוסקת בפרסום מודעות תשכיל לנסח את המודעה היטב בזכות אנשי מקצוע המתמחים בפרסום, שיש להם גם השכלה משפטית, וליצור קשר עם מערכת המקומון הרצוי על מנת למצוא את המקום המתאים ביותר במקומון לפרסם בו את המודעה.