פרסום מודעות מכרז בידיעות המפרץ


כמה מילים על פרסום מודעות מכרז בידיעות המפרץ

מתכוונים לפרסם מכרז לקבלת הצעות? כיצד פרסום המודעה ב"ידיעות המפרץ" ישחק לטובתכם, ומדוע כדאי לכם להסתייע בשירותיה של חברת פרסום מודעות? על כל אלו ועוד במאמר שלפניכם.

 

על הקשר בין פרסום מכרז לבין המקומון ידיעות המפרץ

כדי שדבר המכרז יגיע אל קהל יעד כמה שיותר רחב, ועל מנת שכמה שיותר מציעים יוכלו להגיש הצעותיהם, ראוי כי המכרז יפורסם בכמה שיותר עיתונים ומקומונים כאחד. פרסום המכרז במקומונים ייתן תנופה פרסומית נוספת ומשלימה לפרסום על גבי העיתוניים היומיים, והוא יבטיח, כי אלו שלא נתקלו במודעה במסגרת קריאת העיתונות היומית, יוכלו לראותה על גבי המקומון. "ידיעות המפרץ" הוא מקומון המיועד לתושבי הקריות, הצ'ק פוסט והסביבה, והוא נמצא בבעלותה של קבוצת "ידיעות אחרונות". מדובר בעיתון בעל תפוצה מרשימה, המשמש עבור תושבי האזור כלי להתעדכן במאורעות השבוע החולף באזור. ככזה, הרי ש"ידיעות המפרץ" הוא אמצעי יעיל להפיץ את מודעת המכרז אל תושבי האזור הגיאוגרפי הנידון, על מנת שגם הם ייקבלו הזדמנות שווה להשתתף במכרז.       

     

על החשיבות של ניסוח ופרסום מודעת מכרז על-ידי חברת פרסום מקצועית

ניסוח מודעת מכרז איננה סיפור פשוט. המודעה צריכה לתאר את מהות השירות המבוקש, לפרט את התנאים המוקדמים להשתתפות במכרז, להתייחס לקריטריונים בבחירת ההצעה הזוכה ועוד. למרבית מפרסמי המכרזים אין ידע משפטי או ניסיון בכתיבת מכרזים, ועל מנת שהמכרז ייראה מכובד ויעמוד בדרישות, רצוי להפקיד את ניסוח המכרז ופרסומו בידי חברה המתמחה בתחום. חברת פרסום מעסיקה, בין היתר, משפטנים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון בניסוח מכרזים, והיא תוכל לא רק לנסח את המודעה בדיוק ובמקצועיות, אלא גם לפרסם אותה על גבי הפלטפורמות הרצויות.