פרסום מודעות מכרז בידיעות פתח תקווה


על פרסום מודעות מכרז, על ידיעות פתח תקווה ועל מה שביניהם

מעוניין לקבל הצעות ממשתתפים פוטנציאליים לקראת רכישה של שירות שאתה זקוק לו? מתכוון לפתוח בקרוב מכרז להצעות? אתה בטח יודע כי עליך לפרסם מודעות מכרז כדי להפיץ את דבר פתיחתו של המכרז למשתתפים.

 

מדוע חשוב כל כך לפרסם מודעות מכרז?

הסיבה שהחוק מחייב רשויות מקומיות, עיריות, משרדי ממשלה ותאגידים סטאטוטוריים לקיים הליך של מכרז לקבלת הצעות היא כדי לאפשר הזדמנות שווה לכל הציבור לקחת חלק אקטיבי בפעילות העסקית במשק. הליך המכרז פועל גם לטובת היוזם של ההליך, שיכול ליהנות מקבלת הצעות רבות, לסנן אותן ולבחור מביניהן את זו שמתאימה לו ביותר. כדי באמת לאפשר לציבור להשתתף בהליך כזה, יש קודם כל ליידע אותו בפתיחתו של מכרז להצעות, ובשל כך, יש לפרסם מודעות מכרז. תפקידן של מודעות בכלל הוא להעביר מידע לציבור, ואילו מטרתן של מודעות המכרז בפרט, היא ליידע את הציבור בפתיחתו של מכרז להצעות. כדי לאפשר מקסימום חשיפה של הציבור אל מודעות המכרז, בדרך כלל מתפרסמות מודעות מסוג זה על גבי העיתונות היומית, על לוחות מודעות, במקומונים ובאינטרנט. כמובן, שבמקרים בהם המכרז פונה אל קהל יעד ספציפי, שרק הוא יכול להשתתף במכרז, ניתן לנקוט באסטרטגייה פרסומית המפלחת את קהל היעד. כך לדוגמא, אם התפרסם מכרז שאחד מתנאי הסף להשתתפות בו הוא מגורים באזור פתח תקווה, ניתן לפרסם מודעות מכרז במקומון ידיעות פתח תקווה בלבד, שהוא מהמקומונים הנקראים ביותר בעיר ובסביבותיה.

 

מעוניין במודעות מכרז בידיעות פתח תקווה? פנה לחברת פרסום מודעות

מפרסמי מכרזים שפנו אל חברת פרסום מודעות מעידים על כך, שהשירות שקיבלו מטעם החברה חסך להם לא מעט כאב ראש ועבודה מיותרת. חברת פרסום תטפל בכל האספקטים הקשורים בפרסום המודעה במהירות האפשרית, מה שיסייע למפרסם המכרז להתעסק במה שחשוב לו באמת.