פרסום מודעות מכרז בידיעות רחובות


מדוע לפרסם מודעות מכרז במקומונים?  

פרסום מודעות מכרז הוא חלק בלתי נפרד מהליך פתיחתו של מכרז להצעות. כדי שכמה שיותר משתתפים יוכלו להגיש הצעותיהם, עליהם להיות מיודעים בדבר פתיחתו של המכרז להצעות, ועל כן פרסום מודעות מכרז הוא כה חיוני.

 

מדוע חשוב לפרסם מודעות מכרז במקומונים בכלל ובידיעות רחובות בפרט?

החוק מחייב תאגידים מקומיים וממשלתיים, מועצות דתיות, מוסדות להשכלה גבוהה וקופות חולים להתקשר בחוזה כאשר ברצונם לבצע עסקה במקרקעין או בטובין, לרכוש שירותים או לבצע מיזם או עבודה כלשהם. המטרה שעומדת בבסיס החוק היא לאפשר שיוויון הזדמנויות תעסוקתי והשתתפות בפעילות העסקית במשק לכל מי שרוצה בכך ושזכאי להשתתף במכרז. כדי לאפשר את שיוויון ההזדמנויות הזה, יש ליידע את הציבור בפתיחתו של המכרז, והדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא לפרסם מודעה. על מנת שיגיעו לכמה שיותר אנשים, מתפרסמות מודעות מכרז לרוב בעיתונים, במקומונים ובאינטרנט. הפרסום במקומונים הוא בעל חשיבות עליונה, מאחר שהוא מאפשר להגיע באופן מפולח לקהל יעד הממוקם באזור גיאוגרפי מסויים, כך שפרסום בכל המקומונים יבטיח, כל כל תושבי הארץ לאורכה ולרוחבה מצפונה ועד דרומה יהיו מעודכנים בדבר פתיחתו של המכרז למשתתפים. המקומון ידיעות רחובות הוא מהמקומונים המובילים באזור זה, ועל כן על כל יוזם מכרז לפרסם מודעה גם במקומון זה כדי להבטיח, שתושבי האזור יהיו מעודכנים במתרחש.

 

פרסום מודעות מכרז על ידי פנייה לחברת פרסום מודעות מקצועית

למה חברת פרסום ולא באופן עצמאי? מאחר שקל יותר להפקיד עבודה פרסומית בידי אנשים שהוכשרו לעסוק בתחום, שמכירים את העבודה ושיודעים באילו טכניקות להשתמש על מנת שהמודעה תזכה לחשיפה מירבית. חברת פרסום תפנה אל מערכת המקומון המבוקש, תתאם מולה את הפרסום, תעביר לה את התשלום הדרוש, ותחסוך לכם לא מעט עבודה וכאב ראש.