פרסום מודעות מכרז במקומון ידיעות בקעת אונו


פרסום מודעות מכרז במקומונים – מדוע זה כל כך חשוב?

מתכוונים לפתוח מכרז להצעות? מתלבטים היכן לפרסמו? מדוע פרסום במקומונים הוא חשוב, ומה הקשר של ידיעות בקעת אונו לכל זה? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

 

על הרעיון שעומד מאחורי פרסום מכרזים, ולמה לפרסם גם בידיעות בקעת אונו

פתיחתו של מכרז להצעות מחייבת פרסום של מודעות מכרז, על מנת שניתן יהיה לעדכן את הציבור בכך, וכדי לאפשר לכל המעוניינים להגיש הצעות, ובכך, לקבל הזדמנות שווה לקחת חלק פעיל בפעילות העסקית בשוק. כדי ששוויון ההזדמנויות הזה יתרחש, ציבור נרחב חייב להיות מיודע בפתיחתו של המכרז, ולכן, נהוג לפרסם מכרזים בעיתונים יומיים, במקומונים וברשת האינטרנט. אם חשבתם שפרסום מכרז בעיתונות היומית הפופולארית יספיק לכם כדי להשיג את המטרה ולקבל כמה שיותר הצעות- חשבו שנית. הקצב המטורף, העמוס והלחוץ המאפיין את חיי השגרה בארץ לא מותיר לכולם זמן לקרוא עיתונים, ולכן רבים מעדיפים להתעדכן במתרחש סביבם באמצעות העיתונות המקומית. לפיכך, פרסום מודעות מכרז בעיתונות מקומית הוא חשוב, והוא חייב להיות חלק בלתי נפרד ממאמצי הפרסום של המכרז הנידון. ידיעות בקעת אונו הוא אחד מ-27 המקומונים השייכים לקבוצת ידיעות אחרונות, וככזה, תפוצתו באזור בקעת אונו רחבה, והוא נחשב למקומון נקרא ביותר. בשל היותו מקומון מוביל באזורו, ועל מנת שמודעות המכרז יגיעו לכמה שיותר מתושבי אזור בקעת אונו, רצוי שלא לפסוח על פרסום מודעות מכרז במקומון זה גם כן.

 

פרסום מודעות מכרז באמצעות התקשרות עם חברת פרסום מודעות

מפרסמי מכרזים, הזקוקים לפרסום נרחב על גבי כמה שיותר פלטפורמות, נוהגים לפנות לחברת פרסום מודעות. נציגיה של חברת פרסום המודעות, שיש להם ניסיון רב ושמבינים בפרסום, מטפלים באספקט של ניסוח המודעה ועיצובה, ויוצרים קשר עם מערכת המקומון הרלוונטי תוך קביעת המיקום המתאים ביותר למודעה.