פרסום מודעות מכרז בנשרתון


פרסום מודעות מכרז – באילו מקרים כדאי לי לפרסם בנשרתון?

פתיחת מכרז חדש להצעות של משתתפים היא דרך לאפשר לציבור לקחת חלק פעיל בפעילות העסקית בשוק, ולמפרסם המכרז, ליהנות מכמה שיותר הצעות כדי שיוכל לבחור מביניהן את זו שנתפסת בראייתו כאטרקטיבית ביותר.

היכן מפרסמים מודעות מכרז, ולמה כדאי לעשות את זה במקומון נשרתון?

פרסום מודעות מכרז במדיות שונות מאפשר להביא את דבר פתיחת המכרז אל הציבור, זאת כדי לממש את המטרה לשמה נפתח המכרז מלכתחילה להצעות. לכן, נוהגים יוזמי המכרז לפרסם את המודעה בעיתונים היומיים, בעיתונות המקומית (מקומונים) ולעיתים גם באינטרנט. ככל שהפרסום ייעשה על גבי מספר במות רב יותר, כך עולים הסיכויים שדבר המכרז יגיע אל ציבור כמה שיותר גדול, וכך תתאפשר התחרות החופשית המאפיינת כל כלכלה ליברלית במדינה מתקדמת. יש לציין בהקשר זה, כי במקרים רבים המכרז פונה אל פלח מסויים מאוד מהציבור, ואז, פרסום מודעות המכרז יכול להיעשות רק על גבי פלטפורמה פרסומית ספיציפית, כזו שפונה בדיוק אל אותו ציבור שרשאי להשתתף במכרז. כך למשל, אין טעם לפרסם פתיחתו של מכרז להצעות, שהמשתתפים בו יכולים להיות רק תושבי נשר, בכל העיתונים המופצים בארץ, וניתן להסתפק בפרסום במקומון נשרתון בלבד, שהוא מהמקומונים הבולטים ביותר בעיר. כך, ניתן לפלח את קהל היעד, ולהגיע באמצעות הפרסום לציבור הרלוונטי ביותר.

כיצד ניתן לפרסם מודעות מכרז במקומון נשרתון?

כדי לא להסתבך, כדאי פשוט לפנות לחברת פרסום מודעות שתעשה עבורכם את כל העבודה. מעבר להיכרות של חברת פרסום מקצועית עם מערכות כל המקומונים בארץ, נציגיה גם מבינים בפרסום, והם יסייעו במציאת המיקום הראוי למודעות המכרז, ובעיצוב המודעה כך שהיא תקבל את מירב תשומת הלב מצד הקוראים.