פרסום מודעות משפטיות בעיתון ידיעות טבריה


 

אוקיי, אז הגענו לשלב הזה שרבים מאיתנו יגיעו אליו במהלך חיינו – בין אם אנו החלטנו לבצע תוספת לבית שלנו – הוספת קיר, החלטנו כי אנחנו לא מרגישים בטוחים מספיק בבית ואנו צריכים להוסיף ממ"ד לביתנו או אף השינוי הקטן ביותר, בין אם הוחלט על פירוק חברה או כל דבר משפטי אחר אשר דורש אישור חוקי דורש גם פרסום מודעה בעיתונות הכתובה והמודפסת וזאת שפלוני אלמוני אשר יכול להיות בעל אינטרס כזה או אחר בעניין יוכל להיכנס כצד בעניין במידה ומדובר בפירוק חברה, בין אם מדובר במחזיק מניות כזה או אחר אשר מעוניין להתנגד למיזוג בין חברות שונות או כל סוגיה משפטית אחרת אשר דורשת דבר שכזה.

 

פרסום מודעות משפטיות בעיתון ידיעות טבריה – קצת על המקומון…

באם הסוגיה המשפטית אשר דורשת פרסום מודעות משפטיות הנה באזור טבריה אזי יש לפרסם בעיתונות המקומית שבאזור טבריה – שבועון מקומי בעל תפוצה רחבה באזור טבריה מבית ידיעות אחרונות הנו עיתון ידיעות טבריה. המקומון השבועי המדובר יוצא לאור מדי שבוע ביום שישי ומצורף בדרך כלל לעיתון ידיעות אחרונות אשר מוצא לאור באמצעות אותה רשת שמוציאה לאור את המקומון. המקומון מופץ כמו בעיר טבריה כך גם בישובים הקטנים בעמק הירדן ורמת הגולן הדרומית. מלבד צירופו לעיתון ידיעות אחרונות בסוף השבוע – העיתון נמכר גם בנפרד מן העיתון הארצי.

 

פרסום מודעות משפטיות – אל תעשו זאת לבד…

אנחנו צריכים להבין כי אנו עלולים להיפגע הן כספית והן בצורת של בזבוז זמן אם לא ננסח את המודעות כנדרש, ונמקם אותם כנדרש כיוון שמערכת החוק דורשת ניסוחים מדויקים אשר חברת פרסום מודעות מקצועית מכירה ויכולה לבצע עבורכם את כל התהליך החל מהניסוח המדויק של המודעה על פי דרישות החוק, דרך ביצוע שיחות מול מערכת העיתון בכל הקשור למיקום אטרקטיבי למודעה הספציפית עבורכם ועד לגרפיקה ולפרסום עצמו במחיר הנמוך ביותר האפשרי בעזרת הקשרים הבין-אישיים אשר פותחו במרוצת השנים מול מערכות העיתונים השונות תוך חסכון בזמן, עצבים, עגמת נפש ואף כסף רב עבורנו.