פרסום מודעות משפטיות בעיתון ידיעות כרמיאל


 

מי מאיתנו לא נתקל בעניין משפטי במהלך חייו? כל אחד נתקל בחייו בעניין משפטי ואפילו אם מדובר באישור נוטריון פשוט. כמובן, אישור נוטריון לא דורש פרסום בעיתונות אך ישנם דברים רבים אחרים – דוגמת הודעה על כך שאיבדנו פנקס שיקים ואנחנו צריכים להתריע את הציבור מפני קבלת השקים הללו, בין אם החלטנו לצאת במכרז לגיוס למשרה או במכרז אחר שאנו מעוניינים לבצע ואנו צריכים לפרסם את דבר ביצוע המכרז ברבים, באם הוחלט על פירוק החברה או מיזוג החברה – גם במקרה זה יש להודיע לציבור על מנת שהציבור הרחב ומחזיקי המניות יהיו מודעים למהלך ויהיו מוזמנים להצטרף למהלך העניינים כצד בעניין או בסך הכל כצופים בהליכים.

 

קצת מידע על עיתון ידיעות כרמיאל ועל הרשת מאחוריו…

ידיעות כרמיאל, מקומון בעל תפוצה רחבה מבית הדפוס של ידיעות תקשורת – רשת מקומונים מן הגדולות בארץ אשר בבעלותה גם עיתון ידיעות האחרונות אשר כינויו (ובצדק) העיתון של המדינה – העיתון בעל התפוצה הרחבה ביותר בארץ . המקומון ידיעות כרמיאל מופץ בכל שבוע בסוף השבוע –  ביום שישי יחד עם עיתון ידיעות אחרונות אך נמכר גם בנפרד כעיתון נפרד הן למנויים והן במקומות מסחר שונים כמו בעיר כרמיאל כך גם בסביבה הקרובה בישובים הסמוכים דוגמת כפר ורדים.

 

רזי פרסום מודעות משפטיות בעיתון ידיעות כרמיאל

רזי המודעות המשפטיות רובנו איננו מכירים ועקב כך אנו עלולים לעשות טעות שתעלה לנו ביוקר – הן במשא ומתן לא מקצועי מול העיתונים על הגרפיקה, המיקום ואף התשלום על המודעות אך גם יכול להיווצר מצב חמור בהרבה בו המודעה שניצור לא תענה על דרישות החוק ובכך אנו נפספס את חלון ההזדמנויות שלנו מבחינת החוק ולא רק שנפסיד את הכסף ששילמנו על פרסום המודעה בעיתון אלא חמור מכך אנו עלולים להיקנס או להידרש להגיש מחדש בקשות כאלו ואחרות.

 

לסיכום, מומלץ להשתמש בשירותיה של חברת פרסום מודעות טובה ומקצועית אשר מכירה את רזי פרסום המודעות ואשר תוכל לחסוך עבורכם את עגמת הנפש, הטרחה ואף כסף רב.