פרסום מודעות משפטיות בעיתון ידיעות עפולה


 

למה אני צריך לפרסם מודעה שכזו? התשובה היא פשוטה – בארץ ישנם חוקים רבים אשר כחלק מהוראותיהם או מהוראות בתי המשפט אנו מחויבים (או מעוניינים) לפרסם מודעות משפטיות. אז מה זה בעצם מודעות משפטיות? כך למשל – במקרה של פירוק חברה, מיזוג חברות, פתיחת מכרזים או אפילו עקב אבדן צ'קים – אנו מחויבים לפרסם מודעה במדיות השונות על מנת ליידע את הציבור הרחב על המידע אשר יכול להועיל לו – בין אם הזמנה להשתתפות במכרז, בין אם יידוע מחזיקי המניות על דבר איחוד חברות או אפילו אזהרה של אנשים עקב גנבה או איבוד של שיקים על מנת שלא ייפלו בפח.

 

קצת על עיתון ידיעות עפולה…

ידיעות עפולה הנו מקומון מבית היוצר של רשת מקומוני "ידיעות תקשורת" אשר מוציאה לאור את עיתון ידיעות אחרונות ולמעשה מהווה את רשת המקומונים הגדולה בארץ עם מופץ גם בעיר הסמוכה בית-שאן.

 

מודעות משפטיות – עניין רגיש

בסוג זה של מודעות, מודעות משפטיות חשוב יותר מכל הניסוח והדיוק בפרטים – כי בסופו של דבר, באם אנו טועים בניסוח המודעה והמודעה אינה עונה על לשון החוק – הדבר כאילו לא פרסמנו את המודעה כלל – דבר שגורם לנו לבזבוז זמן, טרחה ואף בזבוז כסף – הן עבור עלויות פרסום המודעה והן עבור עלויות שונות אשר יכולים להשית עלינו עקב אי עמידה בלשון החוק במיוחד בנושאים רגישים דוגמת תביעות ייצוגיות, הזמנה להשתתפויות במכרזים וסוגים נוספים של מודעות משפטיות.

 

אז איך אנו יודעים מה בדיוק לכתוב בכל סוג של מודעה?

ובכן, זה כל העניין, בכל הקשור לפרסום מודעות משפטיות ישנן דקויות רבות אשר פשוט לא כדאי להתעסק איתן ובכל סוג של מודעה הפרטים והדקויות הללו משתנות וזו בדיוק הסיבה שכדאי ואף מומלץ לבחור בחברת פרסום מודעות, בעלת ותק רב אשר תדאג לכם לכל שלבי הפרסום – החל מהניסוח המדויק של המודעה, דרך המשא ומתן עם העיתון על המיקום והתשלום על המודעה וכלה בפיקוח על איכות המודעה הן מבחינת תוכן והן מבחינת הגרפיקה. הדבר, כנראה, יחסוך לכם טרחה, עצבים ואף כסף רב.